Wpis z mikrobloga

Fakt, że e-sportem interesuje się od niedawna i może dlatego ominął mnie etap gdy wszyscy zakochiwali się w VP, ale jak dla mnie ci goście to zwykli pajace i m.in. przez teksty jak ten poniżej czy te "hate us" i kilka tygodni później "nie spotkałem się z taką nienawiścią" w wykonaniu TaZa, coraz większą satysfakcję sprawiają mi ich porażki z randomami typu Venatores czy Nexus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo
Pobierz pico - Fakt, że e-sportem interesuje się od niedawna i może dlatego ominął mnie etap ...
źródło: comment_e6p3kG0PudzTYDZQPzmTCmC4Ow5T5FhT.jpg
  • 8
@pico: Mi to trochę przypomina sytuację taką, że próbuje pokazać jak to wygląda od ich strony, gdy nieważne co by się wydarzyło dostają wiadro pomyj, a jakiejś konstruktywnej krytyki no niewiele. Ale tak czy siak, takich słów nie powinien pisać ;d
@ldldld: jeśli interesujesz się piłką, to kojarzysz może jak Kucharczyk z Legii powiedział do dziennikarza "sam jesteś fatalny"? Już po czymś takim poszedł na niego szeroki hejt bo jednak dobrowolnie jest osobą publiczną i poddaje się ocenie swoich kibiców, którzy w ten czy inny sposób płacą jego pensję. Wyobraź sobie co by się stało jakby np. Robert Lewandowski wyskoczył z tekstem w stylu Snaxa ( ͡° ͜ʖ ͡°
Oni chyba sami są już do granic możliwości sfrustrowani tym wszystkim - w grze nie idzie od dawna i chyba sami nie wiedzą dlaczego, idą hejty, hejty, coraz więcej hejtów i już nie wytrzymują i zamiast po prostu nie czytać tych komentarzy i skupić się tylko na próbie naprawienia sytuacji to nie wytrzymują i się pojawiają takie odzywki. Snaxa oczywiście nie bronię, bo tego typu odpowiedzi są żenujące, tym bardziej przykro że