Wpis z mikrobloga

@zottwisnia: Projekcja (od łac. proiacere, wyrzucać przed siebie) – narcystyczny mechanizm obronny; przypisywanie innym własnych poglądów, zachowań lub cech, najczęściej negatywnych. Przyczyną jest większa dostępność tych poglądów, zachowań i cech u osoby, która je posiada, a tym samym łatwiejsze podciąganie pod daną kategorię.
  • Odpowiedz
@wojkij: tzn ten sarkazm był tak troche pół żartem pół serio
Murzynki ogólnie są spoko, ale raczej na krótszy związek czy jakieś tam bff czy jak to ta młodzież mówi, raczej nie chciałbym mieć z taką dzieci, podobnie jak ( chyba ) wiekszosc białych facetów. I oczywiście odcień czerni też jest ważny, czekoladki lepsze od smoluchów.
  • Odpowiedz
Obejrzyj sobie filmiki na Youtube czarnych mężczyzn co mówią o Murzynkach. Te wszystkie co są w USA to drą mordę i awanturują się, mnóstwo leci na kasę (gold diggerki), nie dbają o siebie, brak atrakcyjności i ambicji tylko bobaskiem uwięzić. Taki odpowiednik polskiej karyny xDdd Ja im się nie dziwię.
  • Odpowiedz
@Szop_Tracz: Dużo bzdur i stereotypów tutaj, ja mam teraz dziewczynę murzynkę od niedawna i jest całkiem spoko. Mieszka w c------j dzielnicy ale pracuje, studiuje i nie ma nic wspólnego z tą murzyńską patologią. Nie jest też czarna jak smoła tylko taka trochę ciemniejsza od np. Obamy. Nie planuję zakładać rodziny w tym momencie ale nie wiem czy chciałbym mieć dzieci z dziewczyną innej rasy bo odnoszę wrażenie że to większa
  • Odpowiedz
  • 2
@Szop_Tracz Mnie się wydaje to dość indywidualne czy lecą czy nie. Kilku czarnoskórych w Polsce znam i nie wydaje mi się, żeby mięli łatwiej z dziewczynami, jeśli sami z siebie nie są otwarci/dynamiczni itd.

Z mojej perspektywy, czarnoskórzy faceci (nawet biorąc pod uwagę aktorów, czyli niby top jeśli chodzi o wygląd) nie są specjalnie przystojni, a w każdym razie mniej od białych i rzadziej wśród nich jest ktoś przystojny z mojej
  • Odpowiedz
@alfka: Tak, doskonalę zdaję sobie z tego sprawę. Przed tą dziewczyną z którą teraz jestem randkowałem przez kilka miesięcy z azjatką z Filipin i też się nad tym zastanawiałem, jak nasze dzieci by wyglądały. Interracial nie jest dla każdego ale IMO p---------e że tacy brzydcy a tacy ładni jest bez sensu bo to i tak indywidualna sprawa
  • Odpowiedz