Wpis z mikrobloga

Czy tego nie powinno się jednak gdzieś nagłośnić. ABW sprawdza czasem nawet pozornie błahe informacje, a ta na taką nie wygląda.......?

dem (gość) 20.10.17, 12:28:03

"Wpisujac cokolwiek wszystko skacze, ribi sie biale . Informacje dochodzace to spam lub laduje poza strona....

A o ile napisze cos wiecej , nie jest tu publikowane..... Zwlaszcza na temat.

Napisalas Aneto o wartosci, moze i oni ja dostrzegli stad zyje i prowadza taka a nie inna polityke ze mna. ( zlamac) bo negocjacje beda trudne. Brak im odniesienia na czym mi zalezy ( samochody jakoe widzialem nie przemowily , a nie sa spotykane na codzien, masseratti, ford mustang 196? Audi rs6. I wiele innych....
Ukazuja tez swa obecnosc, bo co robi kolo domu gdzie mieszkam poszukiwany ena, przygladajacy mi sie cala droge ? Do restauracji nie wchodzi, tylko obserwuje.
Nauczylem sie z tym zyc, tylko potrzebuje mniej czasu na zapamietanie twarzy. Spojzenie wystarczy. Mijace mnie samochody tez sa prowadzone przez takie osoby np kobiete.

Proponowalem juz zostawienie mnie w spokoju ale nie robia tego?"
#magdazuk
  • 24
@czepit: Może masz rację i chciałabym, aby tak było, ale jeśli człowiek wybrał jakieś powszechne forum do komunikowania się i robi to z przerwami od kilku miesięcy, przynajmniej ja od kilku wiem o tym, to "pozorna" waga problemu i prośba skierowana przez niego do Rutkowskiego, na początku, bo jak pisze, R niby też poszukiwał którejś osoby, ale okazał się niezainteresowany wówczas tym..., skłania do reakcji.. Służby też go "olały" tak twierdzi
@czepit: przenieśmy to na inny grunt. W budynku słychać ciche stukanie od dłuższego czasu, a tam przetrzymywana była kobieta...ale to tylko stukanie, kto by się interesował. Facet podał już taki kaliber, że gdyny to była prawda.......... ktoś musiałby mu pomóc.
@czepit: każde miejsce publikacji prośby o pomoc jest dobre, nie rozumiem lekceważenia czyjegoś niebezpieczeństwa, nie takie są procedury..... jest zgłoszenie cyberataku czy szantażu (facet dostał zdjęcie swojego syna z tą kobietą), takich rzeczy się nie lekceważy.... to nie jest dobre porównanie z jakimś Gallusem,który się lansuje czy nie... wiemy, że u nas różne rzeczy się dzieją, oględnie mówiąc a potem ktoś w rowie.... nie ma głupich próśb o pomoc, ta akurat
@stopmanipulacji1111: Litosci od kiedy to ofiara, ktora moze emocjonalnie podchodzic do sprawy, czy nie zobowiazana jest do przestrzegania zasad pisowni?? Akurat co do ktorej przywiazuja ogromna wage platni prowokatorzy w swoich napompowanych tresciach popadajac przy tym czesto w kuriozalna postac co mnie akurat czesciej bawi( ͡° ͜ʖ ͡°):D
@czepit: może dlatego, że tak właśnie piszesz... On nie pisał o magnetycznej broni i ufo ale o czymś, co potencjalnie może się zdarzyć. Nie czytałeś nawet, pisał, że próbował zgłaszać. Wiesz, dziwne to. Raz ktoś bierze się za ratowanie świata i ma świadomość, co robią czasem służby (Gadowski), innym razem klasyfikuje, kiedy pomóc a kiedy nie. Gdzie miał pójść jeszcze?
@czepit: Tak, pewnie moje wrzucanie artykułów nie wnosiło nic, a może niektórym pokazało skalę problemu.... jestem daleka od jakichkolwiek zasług, tu chodzi o konkretnego faceta, który pisał pod jednym, jedynym artykułem... tylko o to, żeby to sprawdzić. To przecież niczego nie umniejsza sprawie. Dzięki za wsparcie i wkład.