Wpis z mikrobloga

Jeśli jestem na umowie o zleceniu i raz przyjde o 8 a raz np 30min później to jest to zgodne z prawem? O co pytam, Pracodawca ma problem ze jest korek itd. Wiadomo dłużej zostaje ale jestem na zleceniu i przeciez to chyba też ode mnie zależy ile np chciałbym h pracować. Nie musi to być codziennie 8?jak to jest ktoś wie? #pracbaza
  • 129
  • Odpowiedz
@m0rgi w umowie zlecenie nie ma żadnego przełożonego. Ludzie są coraz bardziej świadomi roznic w umowach i dobrze. Zleceniodawca też bierze na siebie konsekwenche zaproponowanej i podpisanej umowy. Nie ma w niej godzin pracy, to nie ma i już. A wiesz dlaczego nie ma? Bo bylby to jeden z dowodów złamania prawa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dead_Inside niestety. Byłem na 1rozmowie ale ani ja nie chciałem ani oni. W poniedzialek mam kolejną rozmowę mam nadzieję że się uda bo bardzo fajna firma. A tak to rekruterzy nawet nie otwierają cv i siedzę w domu. Kombinuje pieniądze z jakiś zleceń i chyba pracę dorywcza będę musiał ogarnąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@grap32 wow jak wygrzebales tego posta :O? Ale mi przypomniałes ta akcje. Sporo czasu widzę minęło od tamtego momentu. Aktualnie jestem bardzo zadowolony. Pracowałem w branży tytoniowej po tej akcji z posta, gdzie zyskalem dużo doświadczenia ale strasznie potyrala mi głowę. Aktualnie świeżo pracuje w branży paliwowej, ogólnie każda praca coraz bardziej mnie rozwija i podnosi zarobki
  • Odpowiedz