Wpis z mikrobloga

@irondew: Ustawiasz rezy, shieldy i linki, po prawej ustawiasz broń, włączasz wyświetlanie % i heatmapy (uwaga, laguje) i klikasz, wtedy widzisz jak wszystko spada; wg tego co 2 razy teraz spróbowałem to trzeba około 200 sztuk X6 i jakieś 88k XM (o ile są same shieldy bez turreta) żeby to rozwalić ( ͡° ʖ̯ ͡°) ponad dwukrotnie mniej używając ósemek. Możesz pozbierać z 300 sztuk XMP, trochę
Inwestycja tak sobie opłacalna, chyba że te linki tworzą duże pola, to może wpadnie dużo AP. Jeżeli chcesz mu po prostu zniszczyć to odwróć wirusem, wszystkie linki szlag trafi, ale żadne AP nie wpadnie
@irondew hackuj gliphami, mieszkasz w większej miescinie? Skontaktuj się z lokalnymi graczami, jak są jacyś L10 i wyżej to na pewno ci za darmo rzuca sprzęt
@irondew jak nie dajesz rady z gliphami to jeżeli używasz androida to jest aplikacja glyph predictor. Na razie ciesz się że masz obok portal L8, nawet przeciwny, dobre itemy będą lecieć
@irondew: Jakie tarcze?
Jak nie AXA, to spadną dość szybko, ale w portal z 4*AXA wpakowałem kiedyś ze 200 XMP i jedna została.

Moim zdaniem nie zbijesz tego, ale to zależy jak będzie ładował. Ja kiedyś z siódemek nie mogłem, a wchodziły ataki po 30%.

@aso824: AP za linki i pola jest stałe.
IPAS nie ma zbijania tarcz i bicia z bonusem, więc pewnie spadnie dużo szybciej niż wyliczone 200,
jeezu 300 xmp? Najwiecej mialem 20... Jak ja mam tyle uzbierac, sa jakies patenty na to?


@irondew: Spróbuj poprosić na czacie, żeby Ci gracze z wyższym lvl zostawili gdzieś na mieście kapsuły, na grupach na Telegramie też możesz popytać.