Wpis z mikrobloga

@abramek: spokojnie zaczekaj jeszcze więcej miejsc parkingowych pousuwają i w takim Krakowie szybko do 9 zł/h może dojść... ludzie i tak będą zmuszeni to wykupić => efekt taki będzie, że kupią mniej rzeczy i będą żyć na niższym poziomie chyba, że wzrosną zarobki odpowiednio
@Primusek: Rynek nie lubi próżni ( ͡º ͜ʖ͡º) Pewnie miejsce zajmą przemytnicy,skończy się tak że ludzie będą jeszcze częściej chorować bo te e-fajki z przemytu będą znacznie gorszej jakości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kielek96: to niech piszą że ceny podstawowych produktów poszły w górę, jeśli ni widu ni słychu a AKCYZIE na PIWO w wysokości 33% finalnego produktu to ja się pytam o rzetelność a nie o "wystarczy pójść do sklepu". I nie, nie jestem za jakąkolwiek polityczną opcja.
@Kielek96: no i to jest konkret. Aczkolwiek zgodzisz się że artykuł mglisty, sprzed pół roku i ni #!$%@? na taką podwyżkę się nie zanosi... Dlatego tak mnie boli takie fejkniusowanie i podpalanie nastrojów. Piwo jest przykładem, nie wiem jak z innymi pozycjami w grafice - jeśli jakieś jeszcze są wzięte z dupy to słabo... :( jeśli nie są, to też słabo :)