Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że wymieniłem niedawno swój router na nowszy oraz akurat dzisiaj mija dokładnie rok odkąd zostałem magistrem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to organizuje rozdajo.

Mam do oddania router Router bezprzewodowy TP-LINK TL-WR740N

Router jest w pełni sprawny, w komplecie zasilacz, nigdy nie było z nim problemów i może jeszcze akurat komuś się przyda.

Losowanie dzisiaj o 21:00 przez mirkorandom.
Bez zielonek

Wysyłka na koszt wylosowanego (ok 15zł), do uzgodnienia na prv.
Gdybym się nie dogadał z wygranym losuje kolejna osobę.

Chętnych zapraszam do plusowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #zadarmo #router #tplink
Pobierz derek25 - W związku z tym, że wymieniłem niedawno swój router na nowszy oraz akurat d...
źródło: comment_EL4vpLcHsYtPSTwmb6WyUpT4FWHcGOov.jpg
  • 31
@derek25: xD Nie musze myć routera, wystarczy go zetrzeć raz na jakiś czas zwykłą ścierą. Nie mam zamiaru brać udziału, jak bym chciał trochę brudu dostać to bym poszedł do kontenera na śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Verthil: To jest takie właśnie polskie podejście, nawet jak chcesz komuś coś dać za darmo to będzie i tak marudził, nawet jak nie bierze w tym udziału. Nie wiem może nie dowidzisz ale na zdjęciu nie ma brudu tylko całkiem sprawne urządzenie które jeszcze się może komuś przydać. Nawet jakbym wypucował ten router tak, żeby w nim się odbijała Twoja brzydka gęba to i tak byś się #!$%@?ł, że jest #!$%@?,
@derek25: To jest wlasnie polskie podejście, że jak chcesz komuś coś dać za darmo to może być osrane i #!$%@?ć gównem. Czy ja zabraniam komuś brać w tym udział? Jak ktoś chce #!$%@? gówno to proszę bardzo. Jak coś komuś dajesz nawet za darmo to mógłbyś poświęcić 2 minuty na wytarcie tego, no chyba że żyjesz w chlewie i nie widzisz w tym nic złego, to przepraszam w takim razie (
@Verthil: według Ciebie jak coś jest zakurzone to jest już tak #!$%@?, że nie można na to potrzeć bo wywołuje to obrzydzenie i porównujesz to do obsmarowania gównem. No nie ma słów. W tym widzę coś złego, że chcesz coś zrobić dobrego, wysłać to komuś, żeby się to komuś przydało, poświecić na to swój czas to i tak się ktoś znajdzie i się do Ciebie #!$%@?.
@derek25: Mirku, nie mam nic do Twojej osoby. Cieszy mnie to, że chciałeś pomóc i oddać coś za darmo. Każdy widzi zdjęcie i każdy zadecyduje. Mi po prostu byłoby wstyd na Twoim miejscu wrzucać takie foto. Nadal uważam, że to nie byłaby jakaś tytaniczna praca włożona w wyczyszczenie przez Ciebie tego routera. Miałem już do czynienia z takimi sprzętami w wielu domach i po prostu #!$%@? mnie to, że ktoś Ci
@Verthil: No teraz się możemy dogadać bo rozumiem o co Ci chodzi. Jasne żeby mi korona z głowy nie spadła, po prostu opiąłem router, podpiąłem nowy i na szybko zrobiłem zdjęcie i tyle. Przed spakowanie na pewno bym go jeszcze przetarł i dokładnie spakował żeby się nie uszkodził. Też szanuje innych ludzi i właśnie przez to komuś chciałem ten router przekazać i poświęcić na to swój czas, żeby jeszcze komuś posłużył
@rewolwer: jak będę kiedyś wymieniał na nowy router to ten aktualny też będę rozdawał i wtedy jako pomarańczka albo bordo już się załapiesz :) i wtedy już go wyczyszczę na glanc żeby nie było marudzenia :)