Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No i stało się coś czego nie przypuszczałem w najgorszych koszmarach. #bolecnaboku Ja #!$%@?, z jakimś frajerem sebkiem urzekającym chamskimi tekstami o ruchaniu. Ona jeszcze nie wie, że ja wiem. Mieszkamy razem, właśnie śpi koło mnie. Jak to rozegrać? Planowane ruchanie chyba z miesiąc, nie ma wątpliwości, że to zrobili. Nie ma żadnych okoliczności łagodzących (o ile można tak powiedzieć w jakimś przypadku). Zrobiła to z pełną świadomością, sama jeszcze go nakręcała. W sumie to lepiej, że teraz niż później bo jak wiadomo obiekt puszczony raz... Pomimo tego czuję się jak śmieć. Zastanawiam się tylko jak to rozegrać. Zwykłe #!$%@? czy zaaranżować jakąś zemstę? Mam mętlik w głowie. Mam też niepodważalne dowody łatwe do rozpowszechniania, ale nie chcę zrobić głupoty (o, ironio!).

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 136
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Odejdź i tyle - bez żadnych szopek. Nie rozmawiaj z nią, nie słuchaj tłumaczeń, nie odbieraj telefonów, zablokuj wszędzie. Nie daj jej szansy na jakąkolwiek próbę manipulacji. Niech się spakuje i wynosi / Ty się spakuj i odjedź, w zależności od sytuacji.
  • Odpowiedz
MojaTezMialaBolca: Nie warto się mścić, ale tym bardziej walczyć o związek. Ja walczyłem pół roku po dowiedzeniu się o bolcu i pewnego dnia stwierdziłem, że to bez sensu.
Skończ to, zrób coś dla siebie. Tak wygrasz najbardziej. Nie jest tego wszystkiego warta.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem wyjazd z chaty od razu i bez gadania. Później zero dyskusji, może się kajać i przepraszać ale wiedz, że jak zrobiła to raz to jest PEWNE że to zrobi to kolejny raz kwestia tylko odpowiedniej sytuacji/okazji. wołaj jak to się skończyło.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?łeś, ryju. Zdrada nie bierze się z powietrza. To samonapędzające się koło #!$%@?, które zazwyczaj inicjuje mężczyzna. Wiesz czym? Ułożeniem dupska na laurach, świadomością, że nie musi już nic robić. #!$%@?, tyle lat ludzki gatunek żyje na tej planecie, mężczyźni od zawsze byli wojownikami i myśliwymi, a Ty spocząłeś na laurach jak lew kanapowy, uważając, że raz ją zdobyłeś i hej. Wiesz, że relacje się buduje ciągle? To ciągła praca?
  • Odpowiedz
@NukeOps taaaa. A gwałt jest wina ofiary. #!$%@? z ta zdrada bo partner nie dbał. Jest udowodnione że kobiety uwielbiają ruchać się na boku bo ktoś ma "lepsze geny" albo potrzebują odskoczni od obecnego życia.
  • Odpowiedz
@NukeOps: hah liczyłem na wpis jakiegoś bialorycerza broniącego zdrady i się nie zawiodlem

wszystko co napisałeś to bzdury, jak brakuje czegoś w związku i nie chce się tego naprawić lub partner nic nie robi by naprawić swoje błędy to się KOŃCZY TAKI ZWIAZEK, a nie szuka koła zapasowego i zdradza
  • Odpowiedz
@pqp_1: a umiesz czytać? Czy napisałem choć jedno zdanie o naprawie takiego związku? Weź przestań dzisiaj tostować na wypoku, dla Ciebie już wystarczy, bo nie umiesz dobrze czytać.
@Holenderski_Ser: mężczyźni też są hipergamiczni i co z tego? Monogamia to tylko opcja, tyle. Mimo tego, nadal dobieramy się w pary na zasadzie właśnie lepszych genów. Oceniamy czy osoba będzie dla nas dobra pod wieloma względami. To, że nie ma obecnie tak
  • Odpowiedz