Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No i stało się coś czego nie przypuszczałem w najgorszych koszmarach. #bolecnaboku Ja #!$%@?, z jakimś frajerem sebkiem urzekającym chamskimi tekstami o ruchaniu. Ona jeszcze nie wie, że ja wiem. Mieszkamy razem, właśnie śpi koło mnie. Jak to rozegrać? Planowane ruchanie chyba z miesiąc, nie ma wątpliwości, że to zrobili. Nie ma żadnych okoliczności łagodzących (o ile można tak powiedzieć w jakimś przypadku). Zrobiła to z pełną świadomością, sama jeszcze go nakręcała. W sumie to lepiej, że teraz niż później bo jak wiadomo obiekt puszczony raz... Pomimo tego czuję się jak śmieć. Zastanawiam się tylko jak to rozegrać. Zwykłe #!$%@? czy zaaranżować jakąś zemstę? Mam mętlik w głowie. Mam też niepodważalne dowody łatwe do rozpowszechniania, ale nie chcę zrobić głupoty (o, ironio!).

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 136
@AnonimoweMirkoWyznania: Bierz ją na zimno. Olej, nie sekś, nie gadaj. Tylko patrz na nią długo i badawczo. Ignoruj. Zajmij się swoimi rzeczami - nauka, sport (siłkę na wyżycie polecam). Ciągnij to w #!$%@? długo. Ona wie że ma na sumieniu i w pewnym momencie zacznie się zastanawiać, potem #!$%@?ć, a na końcu bać "wie, nie wie?". Przypomnij sobie jak ty coś przeskrobałeś i bałeś się czy się wyda.To będzie najgorsza tortura.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie działaj w emocjach, pomyśl najpierw o sobie. Jak wynajmujecie razem mieszkanie, to ogarnij sobie pokój czy kawalerkę, weź wolne od pracy, przenieś swoje rzeczy jak jej nie będzie. Jak ona mieszka u Ciebie, to ją spakuj. Nie ma gdzie iść? Zadzwoń do jej rodziców, żeby przyjechali po jej rzeczy, powiedź im prawdę. Po pracy oddaj jej klucze i nie tłumacz się za bardzo, nie daj się nakręcić, bo będzie