Wpis z mikrobloga

@fireman2 jakoś mnie te stacjowe żarcie odrzuca. Soczewka prawda trochę się ceni, ale i tak ostro zjechali w dół, a jedzenie naprawdę robi robotę. Jeszcze mogę śmiało polecić Moa burger na pl. Solnym. Zawsze zadowolony wychodziłem
@mnbvcxz Byłem w Soczewce w weekend i niestety się zawiodłem i to bardzo. Zamówiłem wersję azjatycką z kurczakiem (Umami burger) i poczułem sie ostro wydymany. Bułka bardzo smaczna, mięso również, ale składników jak na lekarstwo. Orzeszki ziemne i sos teryiaki, który miały nadawać mu smak poczułem może w dwóch kęsach. Żona jadła burgera z szarpaną wołowiną i bylo podobnie, tyle że mięso suche. Do tego gówniane piwo dają i gdyby nie Kozel,
@fireman2: Moze zoladek dostal szoku jak zjadles lepsze jedzenie? Nie wiem jak mozesz polecac komukolwiek zarcie z Orlenu ;/
@Iudex: tez slyszalem ze obecnie soczewka sie zmienila,obnizyli porcje i ceny ;/
Dla mnie sa dwie idealne burgerowanie Moa i Pasi.
są przecież gust i gusciki. każdy ma prawo do swojego indywidualnego podniebienia
bardzo przykro jest czytac @fireman2: o Twoich dolegliwościach. obawiam się, że może to być przykry zbieg okoliczności. codziennie na swiezo dostarczane jest mieso, nie ma mozliwosci zeby bylo "stare". podobnie jak inne produkty. Zamawiane sa z dnia na dzien tyle ile trzeba. pomijajac juz fifo, ktore jest stosowane przy kazdym produkcie.

jednoczesnie chcialbym zapewnic (oczywiscie kazdy ma prawo myslec