Wpis z mikrobloga

Kilka ujęć nad którymi pracowałem w Assassinie. Wiem, że fabuła kiepska ale miałem dużo zabawy pracując nad tym filmem- sporo technicznych problemów do rozwiązania. Szkoda, że finalny grade zabił wszystkie szczegóły tego pięknego miasta. Ale to już sporo detali, na które oczywiście nie miałem wpływu.

#film #kino #assassinscreed #mattepainting #ciekawostki #nocnazmiana
enemydown - Kilka ujęć nad którymi pracowałem w Assassinie. Wiem, że fabuła kiepska a...

źródło: comment_IyRrsENp236RPtSKRiCUb5CHa5vHmZ9U.jpg

Pobierz
  • 54
@coffeeandcigaretes: Nie mogę jeszcze :)
@NiespokojnySzachista: Mały budżet, mało czasu, trzeba było zakryć całe 3D, najszybciej było dać wincyj dymu ale to też decyzje superwajzorów. Można długo polemizować.
@pawel86: Renderman z tego co pamiętam
@acidd: Dzięki :)
@kiszczak: ahaha doszedłem do wniosku, że muszę odkupić swoje grzechy i i głupotę. Mam nadzieje, że robię to dobrze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
@enemydown: oooo ()
Kilka lat temu to było moim marzeniem - pracować przy takich rzeczach. Ale rzeczywistość potoczyła się trochę inaczej i pracuję wyłącznie w digitalu i druku. Ale szanuję w opór za to, co robisz :)
@enemydown: wiesz, niby tak :) Ale musiałbym się wielu rzeczy nauczyć prawie od zera, zaś to, co umiem teraz, byłoby raczej niezbyt mocno przydatne. Więc zawodowo (a przez to na pewno i finansowo) w pewnym sensie byłby to krok w tył, tym bardziej, że siedzę w tym już kilka lat i umiem co nieco.
Chyba że twoja firma akurat szuka chętnego pracownika za rozsądne pieniądze, który potrzebuje nauczyć się pewnych rzeczy
@enemydown: Na pewno decyzja rozmydlenia materiału miała jakieś solidne uzasadnienie supervisorów :D... a orientujesz się jak to wyglądało jeśli chodzi o ten film i post - czy wersja kinowa i bluray dużo się różniły pod kątem posta? Gdyby film nie był tak słaby to rozważyłbym zakup na BD-66 i sprawdzenie jak się ten HDR10 tam prezentuje. Przymierzam się do workflow na HDR, a chyba trudno o lepszy podgląd na to jak