Wpis z mikrobloga

@freehui: Wgl. zawsze #!$%@?ło mnie parcie pismaków, którzy jak nawiedzeni pisali "oo hehe Kubica kolejne auto na rajdach rozwalił" zupełnie nie biorąc pod uwagi to, że taka jest NATURA tego sportu i na każdym rajdzie się ktoś #!$%@?, nawet mistrzowie kierownicy pokroju Ogier'a, Neuville'a czy Tanak'a nie raz skasowali auto bo takie często są następstwa jazdy po 'dzikiej', nieobliczalnej i często zmieniającej się nawierzchni oraz warunków pogodowych - no ale sensacja
@the_white_crystal:

Ostatnio rozmawiałem z kilkoma ludźmi to pytali mnie po co wraca, skoro się rozbija w rajdach.


Identyczna była reakcja mojego ojca XD Pismaki mają to do siebie, że poza brakiem rzetelności zazwyczaj zabierają się za temat od dupy strony żeby było śmieszniej. Chociaż z drugiej strony reakcje na temat RK nie są takie znowu zaskakujące biorąc pod uwagę fakt iż statystyczny rodak opiera swoją wiedzę i poglądy na czyjś temat
@the_white_crystal: Jest niby ten argument z Ogierem, ale zupełnie nie wiem z jakiego powodu. Ogier w swoim pierwszym sezonie w WRC nie ukończył rajdu tylko 4 razy i ostatecznie był 8. Kubica, z całym szacunkiem, do takiego rezultatu nigdy się nie zbliżył...