Wpis z mikrobloga

@nama: stali tylko w kierunku do Mysłowic, więc zaraz za zwężką w prawo mnie ściągnął bardzo miły Pan policjant, bez sarkazmu, serio był miły, i dobrze że tylko 50 zł, bo dzięki temu uprzedził mnie o akcji dzisiejszej, a stali też w miejscu w którym przekraczam więcej niż te 13 km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania: ja póki co wyłapałam jeden mandat w życiu... na drugi dzień po odebraniu prawka XD
i nie chcę zmieniać tej liczby :>

niestety pod koniec września jechałam do elektrowni w Połańcu i zapomniałam włączył yanosika. Teraz się zastanawiam, czy jakaś focia przyjdzie :D
  • Odpowiedz
@nama: ten dzisiejszy to też mój pierwszy, po siedmiu latach... ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i już nie mogę szkalować znajomych że jak oni jeżdżą że ja tyle lat, tyle dziesiątek tysięcy kilometrów, i bez mandatów ( ͡° ʖ̯ ͡°) tego mi chyba szkoda najbardziej...

Z Yanosikiem jeżdżę przeważnie w nieznane tereny, chociaż ostatnio i tak coraz mniej, bo i tak "wolno"
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania: łooo no to faktycznie współczuję :D dobra passa została przerwana.

Ja też zazwyczaj wrzucam na obce trasy, a niestety ostatnio mnie na studiach gonią po wszelkich zakamarkach to jakoś tak częściej o nim pamiętam.

  • Odpowiedz
@nama: gorzej, bo nie raz mi jakieś głupoty w stylu 59 na 50 odpuszczali, bo czyste konto i szkoda brudzić więc kończyło się na pouczeniu i sprawdzeniu wyposażenia auta (trójkąt, gaśnica)... teraz się skończy tolerancja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania:Ile dostałeś mandatu za te 13km? Ja w wakacje przekroczyłem prędkość o 13km (po odjęciu tolerancji pomiaru 9km) ale to było w Niemczech. Myślałem, że sobie odpuszczą niestety po dwóch miesiącach przysłali zdjęcie z fotoradaru i 15 ojro do zapłaty.
  • Odpowiedz
@nama: o 50 km/h w zabudowanym, czy punkty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) znajomemu też zabrali kilka miesięcy temu, fotoradar wykazał mu 125 km/h na ograniczeniu 70km/h - odebrane sądowo, ale nic sobie z tego nie robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@breskali: 50 zł i dwa punkty, więc nawet porównywalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz