Wpis z mikrobloga

Posrało te babcie do końca, siedze se spokojnie w busie, jadac z pracy do domu (od 4 do 18 na nogach), prawie ze moj przystanek, a tu staruszka 80 letnia mi nad glowa "co za mlodziez, widzi ze starsza jestem a nie wstanie". Nie. No i nie wstane bo nie mam takiego obowiazku, też jestem zmęczona, a za bilet zapłaciłam to se moge siedziec, ma siły stać na miesięcznicach i w kościele, to niech ma siłę stać w środku masowego transportu .. nie zauważyłam jej, wiecie, z zaskoczenia wyskoczyła, nakazywać mi, prawić morały.. i zaczęła zrzędzić jaka ta młodzież jest w dzisiejszych czasach.. (ZAWSZE wstaję widząc osoby w podeszłym wieku), ale tym razem się wstrzymałam , mi cisnienie podniosla furiatka, tak skomlala ze mi wlosy oplula ()

#polska #oswiadczenie #gownowpis #polska #komunikacjamiejska #rozkminy #kultura
  • 31
@KwestiaPodejscia: patrząc na to jak sapią starsi to czuje się w obowiązku robić tak samo. Ale chyba nie dla psa kiełbasa bo nie użyje za długo życia na emeryturze której nie będzie. Także nie ustępuj starym babom co myślą ze mogą zakradać się do życia młodych. Daj usiąść tym straszonym którzy nie proszą a którym wstyd. Tak robię i czuje się dobrze.