Wpis z mikrobloga

Kiedy koalicja za bardzo się Ciebie boi, więc atakujesz ją pierwszy i wzywasz połowę świata do walki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#eu4
Saper9 - Kiedy koalicja za bardzo się Ciebie boi, więc atakujesz ją pierwszy i wzywas...
  • 3
  • Odpowiedz
@Saper9: Znam to uczucie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż często albo dociągam do WP albo zabieram tylko parę prowincji, bo nie chce mi się użerać z taką liczbą państewek do podbicia
  • Odpowiedz
@Saper9: nie gram na iron manie, z koalicją chyba nigdy nie wygrałem, no ale beginer jestem, 300 godzin. Nie mniej jednak mam wielką satysfakcję z ostatniej gry. jako Rzeczpospolita z sojusznikiem Austrią biję turka z czechem, biję ruska, biję Skandynawię i nawet Francji się stawiam, niejednokrotnie z ich wzajemnymi sojuszami. zerowy manpower, ale moskwa zdobyta, albo odbite od turków prowincje węgierskie.

Muszę sobie zrobić odwyk, w sobotę poszedłem spać o 3:59
  • Odpowiedz
@Queltas: w większości wystarczy zrobić doomstacka i masakrować wszystko, co wejdzie na twój kraj. Potem tylko niech im WE skoczy i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zolwixx: rób prusy, najlepszy kraj do nauczenia się grania czysto militarnie i jak ograniczyć zachłanność, by nie upaść w 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz