Wpis z mikrobloga

#warthunder
Mam wrażenie że na 5.0/5.7 br (nie wiem jak wyżej) gra staje się mocno niezbalansowana.
Jak grasz usa vs niem+ruskie to masz nikłe szanse na wygraną, jak niemiaszki vs rus+bryt+usa to jesteś bez szans, chyba że masz ogromnego fuksa i trafiłeś na totalne pawiany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu każdy mecz to albo jesteś walec albo to ty jesteś walcowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na wcześniejszych br gry były często bardzo wyrównane, i nie zawsze było wiadomo do końca kto wygra, a teraz już patrząc na losowanie sojuszy wiadomo ;-;



Zaczyna to być trochę nudne.

Swoją drogą czy u was gra też zrobiła się niesamowicie brzydka? Jest straszny popup małych obiektów jak te domowe murki czy płotki, prawie tak jakbym grał na ultra low, a mam maksymalne ustawienia...ogólnie od kilku patchy co raz gorzej było, ale teraz to już mocno #!$%@?, takie to brzydkie jest.

Widziałem gameplaye z nowego patcha do world of warplanes, kurde czemu ślimak nie może zrobić takich misji/trybu jak jest w wop? Teraz tryb lotniczy jest tak strasznie nudny, jak chcesz grać czymś innym niż myśliwiec, masakra.

Ciekawe co na halloween zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
Swoją drogą czy u was gra też zrobiła się niesamowicie brzydka?


@sunsu-sun: Tak. Wszystko pojawia się parę metrów przed oczami mimo maksymalnych ustawień i wszystko jest jakieś takie brzydsze i nijakie. Mam filmik z gry z sprzed dwóch lat i różnica jest zauważalna od razu.
@sunsu-sun eee tam, przesadzasz. Gram niemiecką nacja, na br 5.7 i nie pamiętam kiedy ostatnio mecz przegrałem.. Za to ruskimi cały czas jestem w dupę..
@FLAC: A może załączył ci się w windows10 tryb gier? Od momentu gdy go dali jedni mają polepszoną wydajność a niektórzy mają gorzej.