Wpis z mikrobloga

Dobrze wiesz, że chodzi tutaj o jak najgrosze nacechowanie, żeby ten głupi naród miał kolejnego wroga


@ZaplutyKarzelReakcji: No niby tak... Zaraz potem będą pielęgniarki, potem nauczyciele a na zimę źli górnicy.

Jednak co do tytułów to generalnie nie ma się co przyczepić. W sumie racja wszystko, tylko jest w tym pewnie jakiś cel.
@Zgagulec: To fake? Czy serio? Nie oglądam TVP, bo szanuje swoją głowę. Coś strasznego... Jak można poważnie traktować programy informacyjne TVP... Przecież trzeźwo myślący człowiek po kilku minutach oglądania tego zdaje sobie sprawę, że jest manipulowany. Nie pojmuję skąd w narodzie takie otępienie i podatność na manipulację w tak prymitywny, chamski, prostacki sposób jak robi to TVP razem z Bezprawie i Niesprawiedliwość.
tvn24: "Porozumienie Rezydentów OZZL nie precyzuje, jaki poziom wynagrodzeń byłby zadowalający. Podkreśla, że chodzi o poprawę sytuacji w całej służbie zdrowia, a nie o "stawkę godzinową". W czasie strajków w czerwcu 2016 roku oceniało, że pensje rezydentów powinny wynosić 200 proc. miesięcznego przeciętnego wynagrodzenia za poprzedni rok, czyli 2015 rok. Wówczas według GUS wynosiło ono 4121 zł brutto miesięcznie."

Pracownicy medyczni domagają się powołania zespołu, który w trzy miesiące przygotuje ustawę
przecież ci napisałem, budżet NFZ jest skrajnie niski.


@Zuben: A ja przecież napisałem, że jest to kpina.
Więźniowie się mają lepiej niż pacjenci...