Wpis z mikrobloga

@kontonr77: a skąd wiesz kto finansuje całą imprezę i koncerty? Było kilka, wcześniej grali jazz, później koncert fortepianowy, tańczył też japoński zespół folklorystyczny, była cała masa innych koncertów w inne dni.
Tak, takie imprezy są bardzo ważne przy promowaniu naszego kraju. Nie wiem skąd ten jad u Ciebie ale wyluzuj..

Z tego co wiem to Brodka działa w jakiejś organizacji i ten koncert był niejako przy okazji.
@qwerty69: no wiadomo i jeszcze bol dupy BO MOJE PINIONDZE WYDAJO #!$%@? po podzieleniu na kilkanascie milionow podatnikow marnuje sie jakis jeden grosz buldupiacego polaczka z kontem na wykopie. „Nie bede sponsorowal wyjazdow brodce i kumplom” - patrzcie jaki prezes, multimilioner sponsoruje wyjazdy za 10 kola gwiazdom estradowym xD
@skywalkergw wiem że ludzie nie muszą śledzić kariery każdego artysty. Ale wystarczyłoby wpisać w necie czemu? Czemu się szpeci? Proste. Chciała grać w męskim graniu, a pan kościelny sobie zażyczył że Pani Brodka jako jedną z głównych osób w MG ma ściąć włosy, bo to MESKIE! granie. Widocznie kocha muzykę bardzie od włosów które jej odrosną.