Wpis z mikrobloga

@KrolWlosowzNosa: kurde, chyba mamy tych samych znajomych ;). Ten mój oczywiście wierzył też w żółć bydlęcą w piwie, zamach smoleński, oszustwo z lądowaniem na Księżycu i wiele, wiele innych. Wiele wieczorów z nim spędziłem rozmawiając o tym wszystkim i spokojnie i na podstawie naukowych dowodów tłumaczyłem dlaczego tak bardzo się myli, a mieszkałem z nim przez ponad pół roku, więc miałem dużo czasu ;). Nie mam teraz z nim kontaktu, bo
@KrolWlosowzNosa:

Miałem do czynienia z gosciem totalnie w to wkreconym i nie byl w stanie udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania.


1. To że się w coś wierzy nie musi oznaczać, że jest się ekspertem w tym temacie. Te pytania to powinieneś zadać komuś z lotnictwa lub rządu zamiast twojemu kumplowi który jest świadkiem pewnych działań które budzą podejrzenia i obawy. Zadawałeś te pytania niewłaściwej osobie.

2. Co ma szypułka pomidora na
@Namarin: popuść człowieczku.... wpis jest o kolesiu, ktory w rownym stopniu wierzył w rozpylanie Bóg wie czego nad Wadowicami, bo to papieskie miasto, co w podprogowy przekaz szatana na produktach spożywczych.
Jak myslisz podobnie, to fajnie i luz, tylko się proszę tak nie spinac, bo ci pompka przestanie podawać, a tego nie chcemy.
Z pkt 1 nie mam sił zmierzyc sie przy sobocie..
@Kaczorra: Miasto małe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z koronnych hitów tego "mojego" to jeszcze akcja z czerwonym dywanem na.oficjalnych wydarzeniach wysokiej rangi. Dywan ten ma symbolizować rzekę plebejskiej krwi, po której z podniesioną głową wedruje wszelka jaszczuro masoneria, od np Brada Brada Pitta w Cannes po Schetynę na szczycie ministrów UE.
@KrolWlosowzNosa:

> Jak myslisz podobnie


Nie, nie myslę podobnie.

Zwyczajnie nie lubię kiedy ktoś zmienia temat i rzuca przykładami nie związanymi z treścią wpisu.

popuść człowieczku....


Myślę, że po nazwaniu mnie człowieczkiem nie ma sensu prowadzić z tobą dalszej dyskusji na te tematy bo już mnie z góry oceniłeś.

Opowiadaj dalej na wykopie, że ludzie nie chcą/potrafią odpowiadać na zadane przez ciebie pytania, w sumie się im nie dziwię, Skoro mnie
@Kaczorra @MandarynWspanialy
Co ważne i ciekawe, miałem do czynienia z 4-5 ludźmi o takich zapędach i każdy z nich palił potworne ilości trawy, jak jeden.
Wyjatkiem jest moja ciotka, która zwariowała w dniu odrycia youtuba jakieś 5 lat temu i od tego czasu ma jazdę nie z tej ziemi. Na każdą próbę rozmowy, ma jedną odpowiedź: pokaże ci stronę (www), to zobaczysz i sie zdziwisz....
@KrolWlosowzNosa: Akurat osoba, którą znam to starsza pani (lvl ok.50). Na pewno nic nie paliła. Natomiast śmiem twierdzić, że youtubowe filmiki z żółtymi napisami łykała jak kaczor wodę. Do tego wszystkiego dochodzi fanatyzm religijny. Mieszanka nie do ogarnięcia ;)
No i wszystko można wyleczyć wit.C - koniecznie lewoskrętną.
@Namarin: Kolego ale to ty dopier sie do mojego komentarzu w moim wpisie, wytykając co można, a czego nie, gdzie jeszcze ładnie wyjasniłem ci skąd przejście z idiotyzmów spiskowych do opakowań przetworów pomidorowych.
Spięty jesteś, natarczywy i szorstki, a na taki zestaw tylko ironia.
Wybacz czlowieczka.
wpis jest o kolesiu, ktory w rownym stopniu wierzył w rozpylanie Bóg wie czego nad Wadowicami, bo to papieskie miasto, co w podprogowy przekaz szatana na produktach spożywczych.

Moje miasto, kolejne na liście do wytrucia populacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°) żegnajcie.... (zdjęcie chemtrails)


@KrolWlosowzNosa:

No nie bardzo.