Wpis z mikrobloga

@paratachitki: Akurat Kasię Pikulską znam i jeździ ona 12 letnią Hondą Civic jeśli dobrze pamiętam i mieszka w bloku z psem, niektóre wpisy o trzepaniu kasy i rzekomej fortunie mnie rozbrajają, (nawet chciałbym żeby te wszystkie domysły o bogactwie były prawdą) ale rzeczywistość wygląda niestety szaro i buro.
  • Odpowiedz
@paratachitki: O #!$%@?, nie dość, że lekarze mają telefony komórkowe i zegarki. To jeszcze robią sobie zdjęcia przy drogich samochodach! SŁYSZYCIE - ROBIĄ SOBIE ZDJĘCIA Z DROGIMI SAMOCHODAMI!

BOGACTWO CZĘŚĆ GŁÓWNA #!$%@?!

TELEFON, ZEGAREK I ZDJĘCIE - WYZNACZNIK BOGACTWA ANNO DOMINI 2017 XD
  • Odpowiedz
@Unifokalizacja: Akurat Kasię Pikulską znam i jeździ ona karocą zaprzężoną w pełnej krwi konie arabskie i jeśli dobrze pamiętam i mieszka w pałacu z tygrysem bengalskim, niektóre wpisy o trzepaniu kasy i rzekomej biedzie mnie rozbrajają, (nawet chciałbym żeby te wszystkie domysły o biedzie były prawdą) ale rzeczywistość wygląda niestety szmaragdowo..( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@paratachitki: indywidualne praktyki to ma co drugi lekarz, bo na etacie pracuje normalnie 40h i nie zmieszczą się już tam dyżury, wiec sa osobne umowy podpisywane właśnie na działalność.
Tyyyyyleeeeeee bogactwa! []

każdy z nas może sobie działalność założyć i po godzinach dorabiac.
  • Odpowiedz
@SmellySocks: Ale to wciąż tylko zdjęcie. Jest jakiś dowód, że to ona jest jego właścicielem? Cokolwiek?

Ja mam zdjęcia z muzeum Wojska Polskiego, to znaczy, że mam czołg? xD
  • Odpowiedz