Wpis z mikrobloga

Zrobiłam głupotę i dałam się zaprosić do kina na "Botoks". To jeden z bardziej wulgarnych, niesmacznych i głupich filmów jakie widziałam. Nie wiem w jakiej rzeczywistości żyje twórca "Botoksu", ale to na pewno nie jest rzeczywistość moja i reszty polskiego społeczeństwa.

Oto - wg twórców filmu - typowy polski pacjent szukający pomocy lekarskiej:
1) nastolatka z pochwicą uprawiającą seks z psem
2) mężczyzna wkładający sobie kabel do cewki moczowej
3) kobieta z mandarynkami w pochwie
4) mężczyzna z szamponem w odbytnicy
5) nastolatka z matką, która marzy o operacji plastycznej narządów płciowych
6) setki tysięcy kobiet żądających aborcji

Tak, moi drodzy. Wg twórców Botoksu, najczęstszymi pacjentami SORów nie są pacjenci po urazach, z zawałami czy udarami. To są pacjenci którzy wkładają sobie różne przedmioty w dupę.
Czy można bardziej spłycić funkcjonowanie opieki zdrowotnej? Chyba nie.

Nawet mi się nie chce rozpisywać o obrazie lekarzy w tym "filmie". Krótko mówiąc, to ćpający opioidy zboczeńcy, którzy gwałcą pacjentów i siebie nawzajem. Jedyne czego brakowało w tym filmie to chyba nekrofilia.

Mnie byłoby wstyd firmować swoją twarzą i nazwiskiem taką szmirę. Jedyne wnioski jakie płyną z tego filmu, to że aktorzy to prostytutki, które za pieniądze będą udawać seks z psem. No ale aktorstwo jako prostytucja to temat na inny wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #filmnawieczor #oswiadczenie #przemyslenia #bekazpodludzi #rozowepaski
  • 120
  • Odpowiedz
@alejandra15: Mi za to film się mega podobał. I dodatkowo pokazanie z innej strony aborcji, in vitro, czy też sprawy związane z suplementami. Filmu nie uważam za gówno. No i jedyna pozytywna postać - ta Pani ginekolog, która zmienia się pod wpływem ciąży. To, że film pokazuje życie "pustych" ludzi bez wartości, to wcale nie oznacza, że jest pusty. Wręcz przeciwnie. Oglądając go pomyślałem sobie, że tak wyglądałby świat w którym
  • Odpowiedz
Jedyne wnioski jakie płyną z tego filmu, to że aktorzy to prostytutki, które za pieniądze będą udawać seks z psem.


@alejandra15: "Aktor jest od grania, tak jak dupa jest od srania" I nie trzeba ich od razu wyzywać od prostytutek.
  • Odpowiedz
@alejandra15: Wczoraj słyszałem, że to "życie w pigułce" i że niby jakaś pielęgniarka twierdzi, że tak jest naprawdę. XD
Albo naprawdę ludzie wkładają sobie masowo mandarynki w dupę, albo ktoś #!$%@? od rzeczy.
  • Odpowiedz
szmira- po "Drogówce"


@mikw: akurat drogówka nie była taka zła, na początku wydawała się być szmirą ale fabuła okazała się całkiem ciekawa, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@alejandra15 moim zdaniem to poprostu vegeta kręcąc tego typu sceny próbuje pokazać innym że jego skrzywienia są normalne i zdarzają się na codzień wszystkim. Zgrywa się że to film misyjny czy inny syf, a prawda jest taka że nabija ludzi w butelkę i próbował zdobyć przychylność władzy​ to sypną na kolejną superprodukcje groszem.
  • Odpowiedz
@alejandra15: ale tbh właśnie mnie zachęciłaś żeby jednak film obejrzeć, dziwne że ludzie się tak nie burwersowali jak w drogówce pokazali policjantów jako #!$%@? alkoholików którzy ruchają #!$%@? przy drogach, wtedy to było smarzowski mistrz xDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@alejandra15: #!$%@? mać, to jest film, a nie życie, więc czemu porównujecie to ze sobą?
Filmy są po to, by bawić, by pomóc nam przedostać się do innego świata, który jest inny, a wy i tak podchodzicie do tego jak do czegoś realnego - WTF xD

PS Jeśli lubicie mało znane obrazy, które są dobre, to polecam wam ogarnąć mój tag #filmowyjanusz
  • Odpowiedz
@alejandra15: no to zrob film o tym ze przychodza do szpitala pacjenci z przeziebieniem przez caly film zobaczymy kto bedzie chcial to ogladac. Urodzilas sie wczoraj ze nie wiesz ze ludzie chca sluchac i ogladac rzeczy skrajne???
  • Odpowiedz
@alejandra15: Szkoda nerwów na takie głupoty. Vega nie potrafi nagrać dobrego filmu, więc uderza we wszystko, co nam się kojarzy z seksualnością, wulgarnością i kontrowersją. Jak szybko zaistnieć w np. Swojej szkole? Pokazać cycki/benka (ʘʘ) Jak szybko zaistnieć w branży filmowej w Polsce? Pokazać cycki w filmie (ʘʘ), a potem nawrzucać przekleństw, gwałtów i skandali
  • Odpowiedz