Wpis z mikrobloga

Zrobiłam głupotę i dałam się zaprosić do kina na "Botoks". To jeden z bardziej wulgarnych, niesmacznych i głupich filmów jakie widziałam. Nie wiem w jakiej rzeczywistości żyje twórca "Botoksu", ale to na pewno nie jest rzeczywistość moja i reszty polskiego społeczeństwa.

Oto - wg twórców filmu - typowy polski pacjent szukający pomocy lekarskiej:
1) nastolatka z pochwicą uprawiającą seks z psem
2) mężczyzna wkładający sobie kabel do cewki moczowej
3) kobieta z mandarynkami w pochwie
4) mężczyzna z szamponem w odbytnicy
5) nastolatka z matką, która marzy o operacji plastycznej narządów płciowych
6) setki tysięcy kobiet żądających aborcji

Tak, moi drodzy. Wg twórców Botoksu, najczęstszymi pacjentami SORów nie są pacjenci po urazach, z zawałami czy udarami. To są pacjenci którzy wkładają sobie różne przedmioty w dupę.
Czy można bardziej spłycić funkcjonowanie opieki zdrowotnej? Chyba nie.

Nawet mi się nie chce rozpisywać o obrazie lekarzy w tym "filmie". Krótko mówiąc, to ćpający opioidy zboczeńcy, którzy gwałcą pacjentów i siebie nawzajem. Jedyne czego brakowało w tym filmie to chyba nekrofilia.

Mnie byłoby wstyd firmować swoją twarzą i nazwiskiem taką szmirę. Jedyne wnioski jakie płyną z tego filmu, to że aktorzy to prostytutki, które za pieniądze będą udawać seks z psem. No ale aktorstwo jako prostytucja to temat na inny wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #filmnawieczor #oswiadczenie #przemyslenia #bekazpodludzi #rozowepaski
  • 120
  • Odpowiedz
@alejandra15: Śmiejemy się chociażby z Amerykanów. A nie wiem czy nie lepiej gdyby Polacy oglądali tłumnie Szybcy i Wściekli 8, niż tak szkodliwe społecznie gówno od reżysera dresiarza. Ale to tylko potwierdza, że wbrew samopoczuciu i wierze w swoją wyjątkowość, polskie społeczeństwo idiocieje szybciej i mocniej niż reszta świata.
  • Odpowiedz
  • 9
@UnderMan89 ja też nie chciałam wychodzić, żeby nie sprawiać przykrości. Ale co scena to większy facepalm mnie brał.
Ale muszę przyznać, że na sali było sporo osób i sporo osób rechotało w różnych momentach. Mnie było wstyd, że w ogóle na to patrzę i tego słucham.
  • Odpowiedz
@alejandra15: Wystarczyło obejrzeć trailer na youtube by zobaczyć, że ten film to pełna wulgarności zbitka. Dla upewnienia zobaczyłem jeszcze recenzję Kinomaniaka i na pewno tego filmu nie zobaczę. Popełniłem jeszcze błąd, że poszedłem na przedostatniego Pitbula z Lindą, po nim to już wiedziałem, że to niestety filmy dla bardzo prostego człowieka. Pitbull o kobietach po trailerze było widać, że to dno ale widzę że Botoks przebija wszystko, ciekawe czy można przebić
  • Odpowiedz
@alejandra15: a jednak na film poszłać i $$ dałaś zarobić - w takiej rzeczywistości żyje reżyser, doskonale wie co zrobić żeby jego film zarobił pieniądze.

Film to nie jest obraz jak widzi świat reżyser, to jest produkt, na którym chce zarobić pieniądze. Szczególnie dotyczy to produkcji kinowych.
  • Odpowiedz
@alejandra15: przecież Vega w jednym filmie pokazał zlepek akcji z kilku lat jakie działy/dzieją się w służbie zdrowia, jak dla kogoś to jest szokiem to już jego sprawa. A że dodatkowo trochę je podkoloryzował to dla mnie na plus. Przecież to nie film dokumentalny, nie bierzcie też tak wszystkiego do siebie. Akcja w zakładzie pogrzebowym jedna z lepszych w tym filmie. Górnych lotów widowisko to to nie jest, ale taki już
  • Odpowiedz