Wpis z mikrobloga

Zrobiłam głupotę i dałam się zaprosić do kina na "Botoks". To jeden z bardziej wulgarnych, niesmacznych i głupich filmów jakie widziałam. Nie wiem w jakiej rzeczywistości żyje twórca "Botoksu", ale to na pewno nie jest rzeczywistość moja i reszty polskiego społeczeństwa.

Oto - wg twórców filmu - typowy polski pacjent szukający pomocy lekarskiej:
1) nastolatka z pochwicą uprawiającą seks z psem
2) mężczyzna wkładający sobie kabel do cewki moczowej
3) kobieta z mandarynkami w pochwie
4) mężczyzna z szamponem w odbytnicy
5) nastolatka z matką, która marzy o operacji plastycznej narządów płciowych
6) setki tysięcy kobiet żądających aborcji

Tak, moi drodzy. Wg twórców Botoksu, najczęstszymi pacjentami SORów nie są pacjenci po urazach, z zawałami czy udarami. To są pacjenci którzy wkładają sobie różne przedmioty w dupę.
Czy można bardziej spłycić funkcjonowanie opieki zdrowotnej? Chyba nie.

Nawet mi się nie chce rozpisywać o obrazie lekarzy w tym "filmie". Krótko mówiąc, to ćpający opioidy zboczeńcy, którzy gwałcą pacjentów i siebie nawzajem. Jedyne czego brakowało w tym filmie to chyba nekrofilia.

Mnie byłoby wstyd firmować swoją twarzą i nazwiskiem taką szmirę. Jedyne wnioski jakie płyną z tego filmu, to że aktorzy to prostytutki, które za pieniądze będą udawać seks z psem. No ale aktorstwo jako prostytucja to temat na inny wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #filmnawieczor #oswiadczenie #przemyslenia #bekazpodludzi #rozowepaski
  • 120
@alejandra15: idź na SOR i zobacz co jest grane. Tam na prawdę przywożeni są ludzie z dildo albo czymś innym w dupie. Jest to jakiś mały ułamek procenta ale jest. Nawet celebryci geje są przywożeni z pękniętą dupą, co Ty na to? dużo jest alkoholików po upadku. Paru więźniów itd
@alejandra15: a na wykopie każdy mówi po filmie tego samego reżysera pt. "Służby Specjalne", że pokazuje jak to w środowisku policji jest naprawdę. Dalej można tak sądzić po jego nowym filmie?
@alejandra15: Ale wiesz jakby zebrać historie jakie zamieszczają wypokowi lekarze to by tak było. Jedna lekarka non stop sięd zieli jakimiś historiami, niestety nie pamiętam nicku, ale raz pisała jak przyszła kobieta z brzuchem i ze swoją matką. Matka myśli, że ona w ciąży, a ona tony szmat owiniętych bo się okazało, że chodzi martwym płodem, który już zaczął "się psuć". Także tego...
@alejandra15: botoks nie jest o typowym pacjencie, tak samo jak Drogówka nie jest o typowym policjancie, ludzie, miejscie troche dystansu do rzeczywistości. Film jest celowo przejaskrawiony, zeby wymusić refleksje na widzu. To nie jest dokument jak niektórzy sądza. Widziałem Botoks i mówiąc krótko jest to jeden ze słabszych filmów Vegi, ale ma plusa bo porusza problem aborcji.
I to jest główny zarzut wobec tego filmu czyli spłycenie tematu, żerowanie na najniższych ludzkich instynktach potrzeby potwierdzenia że służba zdrowia to wysłannicy piekieł.
@alejandra15: Brat mojego kumpla jest lekarzem z kieleckiego pogotowia. Mieli kiedyś przypadek kobiety, której w pochwie utkwił martwy chomik. Zahaczył pazurkami o ścianki i nie mogła go sobie sama wyjąć. Tłumaczyła się później, że wypuszczała tego chomika na noc z klatki i musiał podczas jej snu sam jej tam wejść.
@alejandra15: Nie rozumiem o co cały ambaras, mam Pytanie, dlaczego ludzie nie narzekają na filmy np. O wojnie w Afganistanie czy Iraku, że w ciągu 120min Amerykanie wybijają setki ludzi a filmy "na faktach", jakoś znacząco się różnią od rzeczywistości, i nagrań z prawdziwej wojny, gdzie przez większość czasu nawet nie widzisz przeciwnika. Każdy świadomy oglądający wie, że to wyciągnięte "najciekawsze" sytuacje. Botoks to film mierny, ale obwinianie go o takie