Wpis z mikrobloga

Hej mircy! ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zacząłem czytać "7 nawyków skutecznego działania". Do takich lektur z reguły podchodzę z dystansem, jednak po przeczytaniu około 100 stron mogę uznać że jednak ma ona swoją wartość. Nie jest w stylu "jesteś zwycięzcą", a oferuje pracę u podstaw. Zmianę nawyków już zakorzenionych. Czy mieliście do czynienia z tą lekturą? Jeśli tak to opowiedzcie o swoich doświadczeniach. #ksiazki #changemyself
masurian - Hej mircy! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Zacząłem czytać "7 nawyków skutecznego działania"...

źródło: comment_OWCx5nwz4FUahUpLPdm5S4XGMBf9Sfim.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@johny-kalesonny Siła nawyku była dla mnie rozczarowująca. Spodziewałem się czegoś bardziej praktycznego.
@masurian Covey jest świetny. Mam podobne wrażenia - to nie wydmuszka i hokus-pokus, ale realna praca nad sobą. Bardzo wartościowa książka.
  • Odpowiedz
@xhxhx: prawda jest taka, że nie spodziewałem się innej proporcji. Sądzę że zawartość tej książki jest wartościowa i wprowadzenie w życie zasad tam opisanych byłoby dobre dla rozwoju. Oczywiście człowiek musi sam z siebie wyrażać wolę samodoskonalenia.
  • Odpowiedz
@masurian: to najlepsza książka tego typu jaką czytałem polecam ją tutaj każdemu kto pyta o "wartościowe książki, a nie kołczingowe #!$%@?" przeczytaj koniecznie całą, pomogła mi bardzo w życiu
  • Odpowiedz