Wpis z mikrobloga

Co do Szpakowskiego, bo widzę że to gorący temat - moim zdaniem jego komentarz meczów reprezentacji Polski nie będzie tragiczny. Lewandowskiego z Lubańskim raczej nie pomyli, Grosickiego z Gorgoniem też, ale błagam Telewizję Polską żeby, jeśli już naprawdę muszą, dali mu komentować tylko mecze Polaków.

Pan Darek emocje akurat potrafi przekazywać, głos ma świetny, ale niestety nic poza tym, o dzisiejszej, głównie zagranicznej piłce nie ma zielonego pojęcia, nazwiska czyta z kartki na szybko i je przekręca, zupełnie nie rozumie roli zawodników w danej drużynie. Niech przykładem będzie ostatni, tragiczny, w jego komentarzu finał Ligi Mistrzów. Bezdyskusyjnie najważniejszy mecz sezonu a Szpakowski nie potrafi się nawet przygotować i myli nazwiska zawodników, NAZWISKA, coś co każdy komentator przed takim meczem powinien mieć w małym paluszku.

Co do eliminacji Hajty i Borka, ten pierwszy miał swój urok, ale do czasu, teraz jest po prostu #!$%@?ący z tymi ciągłymi frazesami, nie mówiąc o tym że po prostu nie potrafi się często wysłowić. Matiego szanuję i zawsze szanowałem, potrafi komentować, zawsze jest na bieżąco i wie o czym mówi. Szkoda że to jego zabraknie na MŚ, Hajtę mam gdzieś bo jest tylko zabawnym półgłówkiem myślącym że jak kiedyś grał na jakimś poziomie to teraz wolno mu poprawiać każde zagranie reprezentantów Polski, bo przecież na tym jego komentarz głownie polega. Ciekaw jestem jakby skomentował siebie w meczu Portugalia - Polska na MŚ 2002 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wracając do TVP - błagam, macie 8 miesięcy, są na pewno ludzie lepsi od waszego betonu, są na pewno komentatorzy lepsi od Żewłakowa czy Mielcarskiego, są eksperci do studio lepsi od Engelów czy Piechniczków i innych takich. Tylko #!$%@? wara od Gmocha. Gmoch musi być.

#pilkanozna #mundial
  • 29
  • Odpowiedz
@Minieri: Co do Darka to głos ma szkoda, że wiedzę opiera na rzeczach tak oczywistych dla każdego kibica, że już nie warto o nich wspominać. Z jego pomyłkami już chyba nauczyłem się mecze oglądać.

Co do Hajty to ja go lubiłem... ale jak komentował mecze bez Borka i najlepiej bez udziału Polaków. Przy okazji Bundesligi zawsze potrafił sprzedać jakieś ciekawostki o danym trenerze, piłkarzu czy sytuacji w klubie a nie o
  • Odpowiedz
@Minieri: problem Szpakowskiego jest taki, że on chyba nie do końca ogarnia, że ludzie mają przed oczami to co on komentuje i na siłę stara się barwnie opisywać sytuację na boisku. On ma bardziej radiowy styl komentowania i nie rozumie, że dzisiaj wystarczy po prostu krótko podawać nazwiska zawodników biorących udział w akcji i czasem może dodać jakąś ciekawostkę. Pomijam już fakt, że on już po prostu nie ogarnia momentami co
  • Odpowiedz
@Minieri: Przede wszystkim to niech wyjebia tego Zewlakowa, czesto #!$%@? bez sensu, zreszta podobnie jak Hajto, ale z Hajty to czasem mozna sie zasmiac lub cokolwiek a Zewlakow jest po prostu nudny jak flaki z olejem.
  • Odpowiedz
Z tych radiowych Janisz nie jest zły, ale w tej chwili brakuje nam tego jednego definitywnego komentatora numer 1.
Zastanawiam się, czy poza meczami Polaków nie oglądać z angielskim komentarzem.
  • Odpowiedz