Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To co dziś #!$%@?łem zostanie w mojej pamięci do końca życia, totalna kompromitacja i przykład że lepiej zostać chyba w piwnicy...
Poznałem fajną dziewczynę, tak na tinderze i tak chciałem ją wybolcować XD. Po prawie 2 tygodniach konwersacjii, dzisiaj nadszedł czas spotkania i może czegoś więcej. Mieliśmy się spotkać w mieście pomiędzy jej miejscowością i moją, oczywiście trafiłem na korki, czy tez tzw ''L'' przez co byłem spóźniony XD. Oczywiście, pech że miejscem spotkania była miejscowa galeria, z #!$%@? parkingiem.
Teraz najlepsza część.
Wjeżdżając na ten parking, zauważyłem że jest kałuża, wiadomo przejadę powoli ale nie sądziłem że w tej kałuży czai się konkretny dół, efekt już znany. Uszkodziłem obudowę miski olejowej i oberwałem tzw filtr na tłumik, filtr wiadomo nic strasznego wrzuciłem do bagażnika do przykręcenia w domu bo nie był urwany, no i poszedłem na spotkanie, pochodziliśmy ale jej strasznie prędko było jechać jak to ujęła jak najdalej stąd, wsiadam pewien że wywiozę ją w las i wybolcuje, lecz nie byłem świadomy że obudowa zwija luzem i #!$%@? o jezdnie. Co tu robić, ryzykować oberwanie obudowy, a potem #!$%@? zbiornika z olejem czy bolcowanie. Widać, laska się nie cierpliwi, mnóstwo pytań nawet ile to będzie kosztować, czy jedziemy.
Szybki kalkulator w głowie, #!$%@? miski olejowej, do tego prawie 20 km od domu co równia się zatrzymaniem w obcym mieście i lawetą, o to, to nie.
Finał akcji, to że muszę grzebać w aucie przynajmniej cały dzien i nie jestem czy skończy sie na wizycie u mechanika, laska pewnie się już nie odezwie, czekam tylko na usunięcie z FB. Chyba lepiej zostać było w piwnicy...

#tinder #przegryw #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 5