Wpis z mikrobloga

#zakupyzchin #gearbest #pytanie Wołam też @GearBest_Polska

Czy Gb m jakąś obsuwę z obsługą przesyłek? Mirki ile czekaliście na zamówienia z GB we wrześniu? Od 11 czekam na Amazfit wysłany Priority Line i dalej jest "parcel is on it's way" ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czas chyba uderzyć do Paypalla
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GearBest_Polska: od 30 sierpnia Gearbest nie może wysłać mojej szczoteczki poprzez Priority Line za które dodatkowo zapłaciłem, od ponad tygodnia na skutek informacji o "niemożności" wysłania przesyłki DPD, miała ona zostać wysłana NL Post i nadal się to nie stało. Należy mi się jakiś refund? W jakiej wysokości?
  • Odpowiedz
@kidnice: W pierwszej kolejności skontaktuj się z supprtem, tam otrzymasz propozycję rozwiązania Twojego problemu.
@myshonok: Na support przychodzi setki wiadomości dziennie z całego świata. Po tygodniowej przerwie (świetach) w Chinach nazbierało się tego dużo więcej. Daj trochę czasu na odpowiedź.
  • Odpowiedz
Dostałem odpowiedź od gearbest support. Oferują mi 100 punktów za zwłokę z wysyłką i ściemniają, że cena produktu jest wyższa i nie zwrócą mi różnicy w cenie, mimo, że napisałem im ile aktualnie kosztuje produkt i podałem jego kod. Wstyd i dno mułu @GearBest_Polska Jak na 2 tygodnie czekania na wysyłkę to troszkę przegięcie.
  • Odpowiedz