Wpis z mikrobloga

@square: Mi najlepiej wyszło PayU, wcześniej był Polcard/First Data. Najlepiej sam napisz do kilku, bo oferta zależy od Twojej branży, obrotów etc.
Dla początkujących sklepów, to Polcard może mieć najlepszą ofertę
@square: payu jest najdroższe + płaska stawka dla każdego klik, dotpay, tpay, przelewy24 - ~1.5% pewnie dostaniesz bez deklarowania jakichś wielkich obrotów, ~1% to już super ---> chociaż tu się sytuacja może zmieniać szybko.
Allegro rezygnuje z payu więc to musi potanieć żeby się utrzymać na rynku.

A ten system polcardu to jest nadal egzotyka, więc na to nie patrz wcale.
@saycool wprost takiego info nie było, bo to by było mało taktycznie biznesowo, ale do tego to dąży. Była jakas krótka, pokretna informacja, ze będzie możliwość wyboru przelewow24 od 10. pazdziernika. I od wczoraj słowo "PayU" jest zastąpione "allegro finanse" wszędzie gdzie się da. Na ten moment klienci płacą nadal przez PayU, ale zaraz będzie i tak, że klient się dowie dopiero w ostatnim kroku czym placi.
ja gdzieś czytałam, że dotpay się pod tym względem fajnie sprawdza. No i chyba nie szaleją z cenami, wiec ja bym się na Twoim miejscu nimi poważnie zainteresowała. A jeśli chodzi o to, na co zwracać uwagę - nie zapominaj o rozpoznawalności marki (operatora przelewów) u klientów, moim zdaniem jedna z ważniejszych rzeczy a sporo osób o tym zapomina