Wpis z mikrobloga

Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają, pozostawiając wspomnienia, które stają się legendą. Legenda staje się mitem, a nawet mit jest już dawno zapomniany, kiedy znowu nadchodzi Wiek, który go zrodził. W jednym z Wieków, zwanym przez niektórych Trzecim Wiekiem, Wiekiem, który dopiero nadejdzie, Wiekiem dawno już minionym, w Górach Mgły podniósł się wiatr. Wiatr nie był prawdziwym początkiem. Nie istnieją ani początki, ani zakończenia w obrotach Koła Czasu. Niemniej był to jakiś początek.

Po raz trzynasty zaczynam ten fragment. Im bliżej jestem końca, tym jest mi coraz ciężej. Coś się skończy, ale póki co, jeszcze ponad 2000 stron przede mną!
Czytał ktoś z Was koło czasu? Wszystko? Jakie odczucia?
#czytajzwykopem #ksiazki
PanPapryk - > Koło Czasu obraca się, a Wieki nadchodzą i mijają, pozostawiając wspomn...

źródło: comment_aX95mAw7511yD06twvQlysDERKwhMEia.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@PanPapryk: Nie ruszyłem tych ostatnich części dopisanych przez B. Sandersona, cała seria dość ciężka do czytania i szczerze mówiąc przez setki stron potrafi byś zwyczajnie nudna. Mam komplet e-booków z jakiejś promocji, ale nie wiem czy kiedyś dokończę.
  • Odpowiedz
@PanPapryk: ogólnie konstrukcja świata jest bardzo dobra i mega spójna. Mi się bardzo podobały chociaż widać momenty w których Jordan był w dołku spowodowany chorbą - czytałem w miare na bierząco jak wychodziły więc wszystko się mniej wiecej zgadza. Ogólnie troche żal przyznać ale tomy pisane przes Sandersona są lepsze.
  • Odpowiedz
@PanPapryk: ja czytałem wszystko, w tym roku. Świetne, szczególnie przemiana bohaterów. Jeżeli chodzi o Egwene to odczułem to jako trochę... Na siłę? Ale już Rand i jego droga jest napisana genialnie.
  • Odpowiedz