Wpis z mikrobloga

Nudny wieczór w piwnicy? Może szybka gra logiczna w przeglądarce? :)

Przechodzi się w 10-15 minut i jest to demo (całkowicie odmienne levele niż w "fullu") gry PUSH - która ma premierę już za tydzień. Jeśli moglibyście sprawdzić czy wszystko gra, nic się nie wiesza i nie tnie, bylibyśmy bardzo wdzięczni.

http://hamsteroncoke.com/PUSH-demo/index.html

Dajcie znać czy wszystko jest ok i jak wrażenia :)

Z góry dzięki!

ps. Dla testerów i plusujących w dniu premiery będzie #rozdajo :)

Pozdróweczki
Chomiczek

#gry #html5 #games #ios #android #steam
omx - Nudny wieczór w piwnicy? Może szybka gra logiczna w przeglądarce? :) 

Przech...

źródło: comment_4zbRvwJlwQz9fByO0xKSBX3OXrTFTMPU.jpg

Pobierz
  • 54
@omx: Świetna giera, bardzo mi się podoba.

W pierwszym lv z matmą miałem śmieszną sytuacją. Wybrałem 5-1=4 i 0+0=2 i mi uznało :D o 1+4 =5 2-0=0

W drugim matematycznym łyknęło 3+4 = 0

Uuu na koniec nie ma żadnych congratulejszyn tylko pętla, czuję się oszukany ;(
@omx: Od strony technicznej jest chyba ok - u mnie trochę przycinało momentami przy ładowaniu kolejnego poziomu, ale to raczej wina mojego laptopa.
Ale ni cholery nie załapałem o co chodzi z tymi zagadkami ze znakami > < itd. Nie wiem, może tępy jestem, ale robiłem to metodą prób i błędów na pamięć.
Ale ogólnie spoko ;)
@omx: A właśnie właśnie, bo bym zapomniał - te jedynki wyglądają jak jakieś zera albo puste pola z niewiadomą, zanim wykminiłem że to cyfra to się trochę nagłowiłem, także definitywnie muszą bardziej przypominać 1, dodałbym też możliwość regulowania głośności już wewnątrz gry zwykłym suwakiem. Niby pierdoła, ale jak już jest się na fullscreenie to łatwiej byłoby móc użyć czegoś wewnątrz zamiast systemowego ;)
A testowane na Win 7 Ultimate x64 i