Wpis z mikrobloga

Nudny wieczór w piwnicy? Może szybka gra logiczna w przeglądarce? :)

Przechodzi się w 10-15 minut i jest to demo (całkowicie odmienne levele niż w "fullu") gry PUSH - która ma premierę już za tydzień. Jeśli moglibyście sprawdzić czy wszystko gra, nic się nie wiesza i nie tnie, bylibyśmy bardzo wdzięczni.

http://hamsteroncoke.com/PUSH-demo/index.html

Dajcie znać czy wszystko jest ok i jak wrażenia :)

Z góry dzięki!

ps. Dla testerów i plusujących w dniu premiery będzie #rozdajo :)

Pozdróweczki
Chomiczek

#gry #html5 #games #ios #android #steam
Pobierz omx - Nudny wieczór w piwnicy? Może szybka gra logiczna w przeglądarce? :) 

Przech...
źródło: comment_4zbRvwJlwQz9fByO0xKSBX3OXrTFTMPU.jpg
  • 54
@omx: zajebista gierka :) niecałe 10 minut mi zajęło demko, czekam na pełną wersję.
U mnie nic się nie zacina, wszystko chodzi bardzo płynnie, muzyka też mi pasuje. Demo proste, żadna runda mi nie zajęła więcej niż kilkanaście sekund, liczę na trudniejsze zagadki w pełnej wersji. Powodzenia, gra ma potencjał.
@omx: czekałem, aż pier*** jakaś wujowa muzyczka... I NIE ZAWIODŁEM SIĘ! 10/10, gra słaba, animacje zbyt wolne, czasem widać button/klikacz ale nie da się kliknąć, gra wymusza prawidłowe ustawienie, białe tło - oślepłem, słabe kontrasty dla osób niedowidzących, już na więcej uwag mnie nie stać.
@macza: przyjmujemy i owszem, te subiektywne jak i obiektywne :) z subiektywnymi nie ma co się kłócić, tylko podziękować, co też uczyniłem :)

wszystkie rzeczy które napisałeś jednak są naszymi świadomymi decyzjami w procesie game designu, na którym - o dziwo - też się znamy. o czym świadczą opinie naszych gier, opinie o tej grze, i ogólnie wrażenia ludzi którzy się nie znają, a lubią pograć i miło spędzić czas :)