Wpis z mikrobloga

Nudny wieczór w piwnicy? Może szybka gra logiczna w przeglądarce? :)

Przechodzi się w 10-15 minut i jest to demo (całkowicie odmienne levele niż w "fullu") gry PUSH - która ma premierę już za tydzień. Jeśli moglibyście sprawdzić czy wszystko gra, nic się nie wiesza i nie tnie, bylibyśmy bardzo wdzięczni.

http://hamsteroncoke.com/PUSH-demo/index.html

Dajcie znać czy wszystko jest ok i jak wrażenia :)

Z góry dzięki!

ps. Dla testerów i plusujących w dniu premiery będzie #rozdajo :)

Pozdróweczki
Chomiczek

#gry #html5 #games #ios #android #steam
Pobierz omx - Nudny wieczór w piwnicy? Może szybka gra logiczna w przeglądarce? :) 

Przech...
źródło: comment_4zbRvwJlwQz9fByO0xKSBX3OXrTFTMPU.jpg
  • 54
@hacerking: u mojej mamy na i3 też właśnie trochę w webgl przycina. postaram się jutro ogarnąć wersję która będzie chodzić szybciej. odezwę się żebyś zerknął czy jest lepiej, ok?
@hacerking: thx! odezwę się jutro. i mega się cieszę że się podobało :) chcesz fulla na android / ios pograć? mogę Cię dodać do bety pre-release :)
@omx: ja sie czepiam na grach sie nie znam :)
Dziwi mnie tylko ze niektore figury maja cienie inne nie, jak sa 3 odrebne to tylko srodkowa ma.
Czesto jak figura wjezdza z boku, to cien pojawia sie i rosnie na srodku, tak jakby figura zjezdzala z gory.

Brak licznika poziomow, wiec nie moge wam nawet napisac przy ktorych lvlach to sie dzieje :)

No i troche z mojej branzy temat,
@omx: Słabe i nudne jak candy crush saga czy jak się to tam nazywa. Bardzo proste, wręcz intuicyjne, praktycznie bezmyślne klikanie. Oprócz zagadek typu 2-0=0 gdzie rzeczywiście trzeba mocno się wysilić. Nie będę się silił na nic więcej bo jako dev tej apki jesteś tak buńczuczny i pyszałkowaty w odpowiedzi na krytykę, że - jak to się mówiło parę lat temu w gimnazjum - ŻAL.
@prawdziwymirek: odblokuj PW to pośle kodziki.

@ugiugiugi dzięki wielkie!

@PurpleHaze: thx :) z cieniami jest tak, że są one dodawane ręcznie jako blob sprite na dole, bardziej jako efekt, niż faktyczny cień. Te większe figury cienia nie mają, bo tak lepiej wyglądało. Nie staraliśmy się zachować konsystencji tutaj, cała gra jest mocno abstrakcyjna, więc to że raz cień jest a raz nie ma, to takie po prostu o, ktoś zauważy,