Wpis z mikrobloga

ZAPRASZAM NA KOSMICZNE ROZDAJO

Z okazji osiągnięcia liczby 500 obserwujących postanowiłam zorganizować rozdajo (ʘʘ)

Z plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę, która dostanie klucz do znanej i lubianej gry Mass Effect 2. To nie wszystko. Z obserwujących mój profil wybiorę jedna osobę, która otrzyma podkładkę pod myszkę z logo Of Course I Still Love You i kubek ze zdjęciem Falcona 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajnie również by było gdybyście zerknęli na stronę kosmicznapropaganda.pl, która powstała niedawno i to właśnie tam zamierzam umieszczać większość ciekawostek i artykułów na temat eksploracji i podboju kosmosu. Lajkiem na facebooku też nie pogardzę xD

Plusować macie czas do jutra do godziny 20:00 czasu polskiego. Zielonki i jaszczuroludzie nie biorą udziału.

#kosmicznapropaganda #eksploracjakomosu #spacex #rozdajo #gry #masseffect
O.....Y - ZAPRASZAM NA KOSMICZNE ROZDAJO

Z okazji osiągnięcia liczby 500 obserwują...

źródło: comment_iSsDG45ZzTnEYIaOZQpFnLMY6tajrCmh.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
Hej tutaj jest lista skrótów, które pojawiły się do tej pory w tym wpisie i jego komentarzach.

OCISLY - Of Course I Still Love You (Marmac 304) – “Oczywiście, że wciąż cię kocham” – Pseudonim barki ustawianej na Atlantyku, służącej jako lądowisko dla pierwszego stopnia rakiety. Następca JRTI.
NA - New Armstrong, super-heavy lifter proposed by Blue Origin

Jestem botem

  • Odpowiedz
@Liesbaum: argonianie też są jaszczurami, bądźcie precyzyjni. JAK NAS ZABRAKNIE TO SAMI BĘDZIECIE SOBIE NA STATKI ŁADOWAĆ TOWARY I ROZŁADOWYWAĆ I BIŻUTERII NIKT WAM TEŻ NIE ZROBI TAK JAK MY
  • Odpowiedz