Wpis z mikrobloga

technolust.pl

zaczynam od Opowiadań Sci-fi do czego wielu mirków kiedyś mnie zachęcało. Przygotowałem odjechaną retro-oprawę graficzną i jedziemy z tym koksem. Będę wklejał co jakiś czas już dawno przygotowane opowiadania zaczynając cyklem WIZJONER.
Pojawią się też Techno-komentarze komentujące (a jakże!) najnowsze wydarzenia w dziedzinie technologii, trendów i ogólno-pojętego postępu. Słowem - to co kręci mnie i tylko mnie. No chyba, że ktoś podsunie dobry pomysł ( ͜͡ʖ ͡€)
Techno-wypociny natomiast to nic innego jak przelanie na papier jakże ważnych rozważań, przemyśleń w wielkim świecie szalonego postępu szarego kowalskiego, który cierpi na nad-myślenie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Czemu to robię - bo już mnie wszyscy mają dośyćpo pijaku - Tesla sresla, Sztuczna Inteligencja, prędkość światła, spółki technologiczne i jak zostać milionerem inwestując w nie. Cały spam z grupy na FB przelewam na blog to znajomi odetchną.

Mircy pijcie ze mno techno-kompot ( )
Aha i nie znam się na prowadzenia bloga i mam to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) powoli zapełnię go treścią i miłością :D

#technolust
  • 2
  • Odpowiedz