Wpis z mikrobloga

Wypisujemy zawody, które naszym zdaniem obalają stwierdzenie: żadna praca nie hańbi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaczynam!
Ulotkarz.
Moim zdaniem w czasach internetów i kreatywnego marketingu wciskanie ludziom śmieci do skrzynek na listy jest chamskie.
#glupiewykopowezabawy #gownowpis #przemyslenia #pytanie #praca
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iniacz: Pracownik call-center. Trzeba do reszty utracić rozum i godność człowieka, żeby nie mieć oporów moralnych przed wciskaniem ludziom przepłaconych abonamentów z gównotelefonami, które mulą po wyjęciu z pudełka.
  • Odpowiedz
@iniacz: 1,5 roku temu otwieralismy wlasny biznes. sam roznosilem nasze ulotki. na początku trochę do tego podchodziłem z obawą, tak jak piszesz, że niby śmieci wrzucam do skrzynek. ale z dnia na dzień przekonałem się, że jest zupełnie odwrotnie. 99.9% ludzi reagowała pozytywnie (gdy tylko widziałem kogoś na podwórku albo w oknie pytałem czy mogę zostawić ulotkę i 3 słowa o naszym biznesie). bardzo często nawiązywały się dłuższe rozmowy, ludzie
  • Odpowiedz
@FPNgda warto, z tego samego powodu zostalem sedzia. Ta praca sama cie sprawdzi czy masz na tyle silna psychike by nim byc. Ja kocham to robic, dodatkowo to mega wyostrza charakter w taki odpowiedni sposob. Jesli uwazasz, ze jestes gotowy to nawet sie nie zastanawiaj i lec sie na kurs zapisac. Z jakiego miasta jestes?
  • Odpowiedz
Moim zdaniem w czasach internetów i kreatywnego marketingu wciskanie ludziom śmieci do skrzynek na listy jest chamskie.


@iniacz: Chyba w czasach spamu internetowego wciskanie ludziom skrzynek na listy jest chamskie...
Teraz specu od kreatywnego marketingu zaproponuj reklamę kierowaną do ludzi nie korzystających ze smartfonów czy innych internetów.
Jest też masa innych sytuacji, gdzie ludzie korzystają z internetów ale skuteczniejsze i tańsze jest docieranie do wybranej ludzi przez skrzynkę pocztową.
Nieważne
  • Odpowiedz
  • 1
@tajnerXamv z Gdańska. Z tego co ogarniałem w zeszłych lat kurs zaczynał się na początku roku. Muszę trochę poprawić kondycję. Mam nadzieję, że zdążę i dam radę ;)
  • Odpowiedz
@S-Type: chodząca reklama to jeszcze coś - na półwiejskiej w Poznaniu (największy deptak, morze ludzi) pewna księgarnia zatrudnia człowieka, który siedzi na krześle na samym środku deptaka i trzyma kierunkowskaz do tej księgarni xD
  • Odpowiedz