Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy ułożyłem sobie taki plan fbw i już lecę nim 4 dzień, pierwszy to był taki misz masz robiłem co mi wpadło do głowy żeby wszystko rozruszać i mieć zakwasy raz a porządnie, teraz to uporządkowałem w miarę. Od razu zacząłem żreć krete olimpu w tabsach i w planie jest przedtreningowka kfd + jakieś bialko żeby żreć z masłem orzechowym i płatkami owsianymi, coś dodać/zmienić w planie? Koleś na silce doradził większość ćwiczeń robić na maszynach żeby technikę ogarnąć a później powoli się na wolne przerzucać. Jestem 183cm/82kg
https://docs.google.com/document/d/1caadjVJsgto_x2zWsfF03s3keYBZ2T-I6Z_vVdvMa7Y/edit?usp=drivesdk
#silownia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SuchyArbuz: Wszystkie ćwiczenia robisz na jednym treningu?

Od razu wal wolne ciężary tylko na mniejszym obciążeniu. Maszyna pozbawia Ciebie stabilizacji przez co mięśnie są mniej zaangażowane.

Na początku odstawiłbym kretę. Kreta niby tania ale i bez niej na początku będziesz miał efekty. Jak bedziesz miał zastój zrób deload i wtedy zrób ładowanie krety.
  • Odpowiedz
@SuchyArbuz weź skorzystaj z jakiegoś sprawdzonego planu, jeśli się nie ma pojęcia to nie widzę sensu w układaniu samemu. Ogarnij FBW Sakera, StrongLifts, Starting Strength, ICF 5x5.
  • Odpowiedz