Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma w pracy Google Chroma i genialni informatycy nie zablokowali wam możliwości instalacji wtyczek kiedy poblokowali wszystko inne, polecam pobrać sobie w domu na stacjonarkę hosta od programu Zdalny Pulpit Chrome oraz wgrać wtyczkę o tej samej nazwie w #pracbaza do przeglądarki. #gwent 8h dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy jak ktoś lubi to jakieś #eu4 albo #hots. W cs'a nie pogracie, bo myszka dostaje jakby spin hacka w grach fpp.
Rozwiązanie również jest dobre jako osobna aplikacja na telefon do gier których na telefonie nie ma (wspomniany gwint) a wystarczy do nich obsługa myszki. Gorąco polecam, bardzo to wygodne i przyjemne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lifehack
Pobierz bizonsky - Jak ktoś ma w pracy Google Chroma i genialni informatycy nie zablokowali w...
źródło: comment_8eDXLvFUdX8GkhMpkWDoRIyxJCt3shEh.jpg
  • 35
@bizonsky: od Chroma lepiej się sprawdza Remote Desktop wbudowany w Windowsa, testowałem oba. Już nie raz robiłem coś ważnego na komputerze domowym z uczelni czy z autobusu. Albo grałem w Life is Strange na telefonie w WC. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego zdalne włączanie komputera przez internet i nie martwię się że np. czegoś zapomniałem przerzucić w chmurę.
@Hannahalla: i trochę @Techies: To taka ocena jest nieuczciwa. Wypełniam powierzone mi obowiązki w 100%, a że jest ich mało to inna sprawa. Tak mi się raz w życiu przyfarciło z roboto, przepraszam najmocniej.
Nazywanie kogoś nieuczciwym z podobnego powodu jest nie fair, tak jak obwinianie kogoś o wygraną na loterii na której też się puściło los.
Owszem chowam to przed przełożonym, ale tylko dlatego, że nie do tego jest
@bizonsky: jeszcze tylko powiedz jeśli możesz, czy korzystanie z tego pulpitu zdalnego w pracy, w formie grania w jakąś grę na single player, również będzie zużywało internet z pracbazy? a jeśli tak, to mogę się spodziewać dużego zużycia?
@PorzeraczParuwek: bez względu na to co robisz przesyłasz na bieżąco obraz razem z ruchami myszki. to żre internety #!$%@?, (nie wiem czy nie z 600mb na godzinę nawet w telefonie mi zjadało) także jak ktoś Ci monitoruje transfer - nie polecam. A czy grasz single czy multi nie ma znaczenia. To odbywa się na pececie w domu i korzystasz grach multi z domowego internetu. Na komputer pracodawcy w tym wypadku trafia