Wpis z mikrobloga

Mircy co się #!$%@?ło O.o
Mieszkamy sobie z różową na wsi, jest fajnie spokojnie i wesoło. Sąsiadów brak - nie licząc okolicznego pastwiska i krówek. Dotychczasowo współżyliśmy sobie pokojowo aż do ostatniego czasu. Jedna część pastucha padła i jedna ciekawska krówka podeszła sobie do naszego domu :D Najgorsze w tym wszystkim jest to, że za nią przyszło około 40 innych :/ Mam #!$%@? trawnik, który robiłem niedawno i którym bardzo się cieszyłem :/ Więcej zdjęć nie mam a szkoda bo widok 40 krów przebiegających galopem był zajebisty :D Trzeba było je przegonić, okiełzaliśmy je w 5 osób (ja, 2 pracowników, syn i pomocnik rolnika).
Oczywiście właściciel krówek zrobi mi nowy trawnik, ale to dopiero na przyszły rok.
#zalesie #krowy #ogrodnictwo
acidd - Mircy co się #!$%@?ło O.o
Mieszkamy sobie z różową na wsi, jest fajnie spoko...

źródło: comment_4MRR6EfY6E7MhJnhSlgHnaIARokmr3LY.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
co to znaczy "zrobi mi nowy trawnik", co się stało ze starym?

będzie musiał zasiać od nowa i wcześniej zrekultywować ziemię. Jest podziurawiony kopytkami krówek :P Niektóre są na głębokość 15-20cm.

I czemu nie wgoniles ich jak widziałeś że idą w twoja stronę?

To trwało dosłownie chwilę, zanim zebrałem się z pracy to już był jihad na podwórku. (zdjęcia robiła różowa)

@Shatter:
  • Odpowiedz
o Hui xD przynajmniej Tymon miał atrakcje


@Myszoskocznia: właśnie, że spał :( ale pewnie by się jarał :D

już wiem gdzie mieszkacie, szykuj się na kupę w butach ( ͠° ͟ل͜ ͡°)


@haaaeee: myślałem, że wiecie ;)
  • Odpowiedz
nom zwłaszcza, że dużo robiłem sam tymi ręcami a teraz mam dziury jak po meteorytach


@acidd: A jak się robi trawę? Wysiewasz, kosisz co jakiś czas i tyle.
  • Odpowiedz