Wpis z mikrobloga

Mircy co się #!$%@?ło O.o
Mieszkamy sobie z różową na wsi, jest fajnie spokojnie i wesoło. Sąsiadów brak - nie licząc okolicznego pastwiska i krówek. Dotychczasowo współżyliśmy sobie pokojowo aż do ostatniego czasu. Jedna część pastucha padła i jedna ciekawska krówka podeszła sobie do naszego domu :D Najgorsze w tym wszystkim jest to, że za nią przyszło około 40 innych :/ Mam #!$%@? trawnik, który robiłem niedawno i którym bardzo się cieszyłem :/ Więcej zdjęć nie mam a szkoda bo widok 40 krów przebiegających galopem był zajebisty :D Trzeba było je przegonić, okiełzaliśmy je w 5 osób (ja, 2 pracowników, syn i pomocnik rolnika).
Oczywiście właściciel krówek zrobi mi nowy trawnik, ale to dopiero na przyszły rok.
#zalesie #krowy #ogrodnictwo
acidd - Mircy co się #!$%@?ło O.o
Mieszkamy sobie z różową na wsi, jest fajnie spoko...

źródło: comment_4MRR6EfY6E7MhJnhSlgHnaIARokmr3LY.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
Jakbyś siał trawę od nowa to polecam murawę piłkarską. P


@Shelly: szybko rośnie pewnie i trza kosić ale jaką na ma rację bytu w miejscach gdzie wysiewają się dzikie trawy, koniczyna, chwasty?
  • Odpowiedz
LO panie masz krowy obok i nie myślałeś o ogrodzeniu?


@JohnMatrix: jeszcze się nie dorobiłem :( czekam na przyszły rok, do ogrodzenia jest 6000m2 więc muszę kasę uzbierać
  • Odpowiedz
  • 0
@arczer Nad tym da się zapanować, u nas było mnóstwo chwastów przed budową domu. Z dbaniem o trawnik faktycznie jest tak jak piszesz, kosimy średnio 2 razy w tygodniu, ale efekt jest naprawdę świetny. Mój ulubiony widok to czarna psinka leżąca na idealnie zielonej trawie.
  • Odpowiedz
@JohnMatrix
@acidd a ja polecam zrobić ogrodzenie raz a porządnie, siatka się wygina i mi dzik nawet ją sforsował rozrywając jak szmatę :/ teraz gaz ale przyszłym roku mam nadzieję na ogrodzenie nowe, przód ozdobny reszta z paneli: 35 - 50 tysięcy ;) szkoda strzępić
  • Odpowiedz