Wpis z mikrobloga

A wiece że można uprawiać zaocznie studia w USA korespondencyjnie i dstać dyplom Gender History, na faskultecie- specialitate- Womans Rights History- na jednym uniwerku?

A nie wiedzieliście, to wam mówię xD
Najlepsza beka że to jest uznawane jako wyższe w stanach xDDDDDD

Wystarczy email i potwierdzony IP z adresem i masz dyplom wyższej w USandA w stanach- tylko dużo #!$%@? piszą i się dopytują po anglacku na maila xDDD
  • 34
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: se sam wyszukaj- po pijaku nie daję i nie szafuję istotnymi linkami pozwalającymi mnie zidentyfikować- taki #!$%@? jestem i pijak- se poszukaj jak ci zależyna papieże xD
JA to przypadkiem znalazłem jak przelicznika jednostek szukałem w jednym hrabstwie xD
Nie nie byłem tam.
  • Odpowiedz
@framugabezdrzwi: a potem powiedz na rozmowie kwalifikacyjnej w norwegii że wracasz ze studiów we USand A na kierunku, ale chcesz pracować jako wolontariusz- rejestrują cię od rtazu jako "fachowca" w ich pośredniaku i nbawet tego nie sprawdzają- daaaaej można odpierdaaaać do woli.
Całujcie mi stopy za ten life hack, bo na trzeźwo bym go nie sprzedał xD
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: no zależy gdzie i u których- jak pracujesz w /IT czy gdzie tam to ofc, że wszystko prześwitla i cię dd szpilki- a co myślałeś- że mimo że nic nie umieją to są debilami tam? xD
  • Odpowiedz