Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że elex zapowiada się nawet miodnie. Grałem w tym roku na #pga i wygląda spoko. Animacje są już płynnie, nie takie drewniane jak na filmach. Walka to połączenie lewego przycisku myszy + E czyli zwyczajne klikanie w myszkę. Świat wygląda dobrze, animacje jak już wspomniałem - płynne, lekkie i dobre jak na 20 osobowe studio. Mi preview się spodobał, liczę jeszcze że wątek fabularny i dubbing będzie zajebisty. Jestem fanboyem gier od Pirani, ale od risena 2 marka strasznie podupadła moim zdaniem. Liczę na to że #elex będzie solidnym rpgiem.
#gothic #gry
AaBbCcDdEeFf - Powiem wam, że elex zapowiada się nawet miodnie. Grałem w tym roku na ...

źródło: comment_yYoVOLoOf9BXdfKG6t5YOljM3DHLc1kQ.jpg

Pobierz
  • 8
E czyli zwyczajne klikanie w myszkę. Świat wygląda dobrze, animacje jak już wspomniałem - płynne, lekkie i dobre jak na 20 osobowe studio. Mi preview się spodobał, liczę jeszcze że wątek fabularny i dubbing będz


@Hiszpan_Jan: również pograłem - Polskie audio przypomina czasy gothiców, animacje i walka są spoko i jak na piranie bardzo responsywne.

Jedyne co mnie martwi to sam klimat sc-fi... no ale cóz :) przekonamy się.
A mam pytanie do was jak graliście jak misje poboczne. Są rozbudowane?

Napiszcie coś więcej o walke się w nie boję ale inne elementy jak klimat świata? Np jak z zw swiatem gry czy są elementy kopiuj wklej?