Wpis z mikrobloga

long story short

Byłem chwilę temu na stacji kupić sobie gazetę i coś do picia. Patrzę "ooo mango i marakuia, lubie takie" więc kupuję potencjalny napój za chyba 4.99zł, "ale zaraz, z dodatkiem soku jabłkowego hmmm, pewnie żeby wyrównać jakieś nuty smakowe, etykieta mówi jasno, Mango&Marakuja". Patrzę w domu na skład, #!$%@? mnie.

JAK ZWYKLE MNIE #!$%@?

Z DODATKIEM? Z DODATKIEM #!$%@?? #!$%@? JABŁEK KTÓRE SĄ PRAWIE ZA DARMO A MANGO? #!$%@? DOSTANIESZ 4X MNIEJ BIEDAKU, MARAKUJA? CHYBA CIE #!$%@? NAWET NIE BEDZIE W OGOLE, JEDYNIE JAKIS #!$%@? AROMAT ZE NIBY JEST. I TAK ZA KAZDYM #!$%@? RAZEM W TYM #!$%@? KRAJU W POLSCE. JAK W LESIE. JAK W CHLEWIE. JESTEM GŁUPI #!$%@? BO KUPILEM TO GOWNO, PRZEZ CO SIE ZGODZILEM, ALE NIE GDZE SIE, NIE GODZE SIE NA TAKA JAKOSC, #!$%@? WAM WSZYSTKIM W DUPE #!$%@? #!$%@?. WSZYSCY CHCA WSZYSTKICH TYLKO #!$%@?.

Ale oczywiście wszystko zgodnie z prawem bo napój a nie sok. To wina konsumentów którzy tworzą popyt na takie gówno, sami dajemy się ruchać w dupę. Uważajcie, czytajcie etykiety za każdym #!$%@? razem. Nie ma co robić afery, nie wątpię w wysoką jakość tego produktu (choć jeszcze nie piłem), chodzi mi o takie szczegóły #!$%@?, miało być mango i marakuja z DODATKIEM jabłek, a nie odwrotnie...
#jedzenie #soki #oszukujo #takaprawda #gorzkiezale #mago #marakuja #napoje #polska #wpolscejakwlesie
G.....0 - long story short

Byłem chwilę temu na stacji kupić sobie gazetę i coś do...

źródło: comment_n9mrtUvNgHAiH6poUhwzYDJ7dbDQBTov.jpg

Pobierz
  • 4