Wpis z mikrobloga

Robert "Lewy" Lewandowski.

Król, idol, geniusz, żywa legenda, heros, pół-bóg zasiadający na piłkarskim Olimpie

Człowiek który dzięki ciężkiej pracy w pojedynkę wprowadził polską piłkę na międzynarodowy poziom z kraju gdzie wybitne jednostki są ciągnięte w dół przez masę bezmyślnej,zazdrosnej hołoty mentalnie mocno osadzonej w prl

Ambasador nowego pokolenia, łezka się w oku kręci kiedy chłopaki śmigają po boiskach w koszulkach Lewgo. Nie żaden tam Ronaldo czy Messi ale nasz Lewandowski, polak-piłkarz, katolik nie bojący się swojej wiary. Duma rozpiera że ta ziemia dała takiego syna.

Mój dziadek wspominał mi o Orłach Górskiego. Ja będę wspominał tego herosa.

#pilkanozna #lewandowski #oswiadczenie #polska
s.....r - Robert "Lewy" Lewandowski. 

Król, idol, geniusz, żywa legenda, heros, pó...

źródło: comment_HVXqauyV7n9cGHIGgaXqYpnOsnzIcpbs.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
Beckham legenda i geniusz piłki, o #!$%@? ktoś tu tworzy historię piłki na nowo xD


@Minieri: imo (powtarzam IMO) Beckham nigdy nic nie wnosił sensownego do gry ani ManU ani reprezentacji Anglii. I ma #!$%@? głos.
  • Odpowiedz
Nawet małej ryski w jego życiorysie i tym kim jest i jak pracuje.


@oiio: ja pamiętam uciszanie narodowego po bramce z Czarnogórą. To akurat było #!$%@?, zwłaszcza że tego meczu nawet nie wygrali.

Oczywiście jestem w stanie zrozumieć dlaczego tak zrobił, ale to do niego po prostu nie pasowało. Z całą resztą się zgadzam w 100%. Lewy to ideał.
  • Odpowiedz
ja pamiętam uciszanie narodowego po bramce z Czarnogórą. To akurat było #!$%@?, zwłaszcza że tego meczu nawet nie wygrali.


@peetee: A to pierdoła moim zdaniem. Jest tak przeambitny, że nie dziwię się iż w taki sposób spuścił z siebie ciśnienie. No i do wad mu tego nie zapiszę mimo wszystko, bo był krytykowany moim zdaniem bezpodstawnie. Jednak to jest wręcz jakiś symbol, że aby spróbować coś złego o nim powiedzieć, to
  • Odpowiedz
@oiio: pełna zgoda, po prostu pytałeś się o

Nawet małej ryski w jego życiorysie i tym kim jest i jak pracuje.


więc minimalna ryska jest :)
  • Odpowiedz
@spokojnyartur: @oiio: Przesadzacie. Przecież ten gość jedynie po prostu dobrze kopie piłkę i tyle.Tak jakby bycie piłkarzem (i rozwój w tej dziedzinie) byłoby czymś niezwykłym i godnym podziwu zajęciem :D Ja rozumiem, że kochacie piłkę nożną i dla was to całe życie, ale jednak przydałoby się trochę obiektywności...
  • Odpowiedz
@spokojnyartur: @oiio: Przesadzacie. Przecież ten gość jedynie po prostu dobrze kopie piłkę i tyle.Tak jakby bycie piłkarzem byłoby czymś niezwykłym i godnym podziwu zajęciem :D


@HAL__9000: Chłopaku, tu nie chodzi w ogóle o zawód jaki wykonuje, czy kopie piłkę, czy smaży kotlety, czy jest programistą. Kopaczy jest mnóstwo, tysiące, przewija się setki tysięcy młodych każdego roku.

Chodzi o podejście do tego co się robi, profesjonalizm i powiększanie swoich umiejętności.
  • Odpowiedz
Sensem jest praca i profesjonalizm

@oiio: W sumie to wystarczy nie być debilem, żeby się do tego stosować, a jak wiemy większość piłkarzy właśnie taka jest... Mi bardziej chodzi o to, że Lewandowski traktowany jest jako geniusz i wynoszony na piedestał tylko dlatego, że dobrze gra w piłkę... Ale cóż - ludzie nigdy nie byli zbyt ambitni.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.