Wpis z mikrobloga

mam siostrę, 15 lat młodszą, chodzi do gimnazjum.

Jest moim jedynym rodzeństwem i jest zupełnie inna niż ja. Jest bardzo wrażliwa, uczuciowa w stosunku do rodziców (czyli obecnie tylko mamy) i bardzo krucha zewnętrznie.

Ja pochodziłem w jej wieku z domu niesamowicie biednego (nie miałem nawet łazienki), ona ma wszystko. Niemniej sobie nie radzi, bo jest banda dziewczynek, które jej dokuczają.

No i tu wkracza coś, co jest i miłe dla mnie. W szkole pojawiam się ja (cały na... czarno jednak). Odbyłem rozmowę z nauczycielami - niektórych z nich znałem - zauważyłem, że gówno z tego będzie i że niszczenie mojej siostry mają w dupie.

No więc poszedłem na maksa. Kilku chłopaczków miało ze mną prywatne rozmowy, objechałem wszystkich rodziców owych dziewczynek, a przez kolejny tydzień odwoziłem ją do szkoły osobiście.

Ja wiem, że to jest #!$%@?. Że jak się ktoś inny wtrąca to dzieciaki jeszcze bardziej izolują. Chciałem tego uniknąć, ale gdy zobaczyłem na koncie siostry, że wyszukuje sposobów samobójstwa, to nie ma innej drogi niż ostra reakcja.

Okazuje się, że wcale nie została przez to zepchnięta jeszcze niżej. Część z obawy nawet jej broni, a część dziewczynek wręcz zaczęła z nią mocno sympatyzować, bo "nie wiedziały, że ma takiego brata".

#!$%@?łem tam mnóstwo srogiego gówna, ale ten rok szkolny rozpoczął się tak, że jest poważana. Jedni się nie odzywają bo dostaną wpieprz od rodziców, a inni chcą się z nią zakumplować, bo nie wiedzieli, że ma takiego brata i jak się nazywa auto którym jeździ.

#!$%@?, chciałbym mieć takiego starszego brata jak ja. Aż sobie posłodzę.

#truestory #oswiadczenie
  • 104
  • Odpowiedz
@oiio: mi tak pomógł ojciec, tak nastraszył herszta grupy chłopaczków z klasy która wzięła sobie mnie na cel, że gówniarz obchodził mnie szerokim łukiem do końca szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oiio: Skoro piszesz, że jesteś od siostry +15 to wyobrażam sobie tak 27-12, coś tak mniej więcej?

Starszy brat, choćby nie wiem jakim był by chuchrem, zawsze opowie się za młodszą siostrą. Dla Ciebie dodatkowe uznanie, bo z taką różnicą wieku pewnie nie mieszkasz z siostrą i widujesz ją rzadziej niż reszta rodziny, a mimo to, to Ty rozwiązałeś jej problem :)
  • Odpowiedz
Tak przy okazji będąc zaskoczony liczbą plusów - wydam oświadczenie.

Siostra jest i będzie dla mnie najważniejszym człowiekiem już zawsze. Nie ma związku, ani miłości która to przebije. To też ciekawe, że nikt nie potrafi mnie tak #!$%@?ć jak ona i że równocześnie kocham ją najmocniej jak tylko się da. Pieprznąłbym ją nieraz, ale nie dość, że siostra to tak wewnętrznie taka kochająca istotka, to i wrogowi nie zrobi krzywdy. Ostatnio mnie
  • Odpowiedz