Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuje w firmie prawie 2 miesiące i dzisiaj organizowane jest integracyjne piwo bo ostatnio przyszło kilka nowych osób. Na 25 pracowników jestem jedyną niezaproszona osoba. Całkiem zabawne jak przy mnie ucichaja rozmowy nt. wyjscia.
Nie warto było, niezależnie od tego jak bardzo staram sie przestać piwnicznyć to wszystko jak krew w piach.
Chyba nie da się mnie lubić.
#zalesie #gorzkiezale #fobiaspoleczna #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 14
OP: @Asterling tu OP zgubiłam kod. Nie było wcześniej żadnych propozycji, jeden raz to ja zaproponowałam wspólne wyjście na obiad, bo mamy przerwę obiadowa, ale nikt nie był zainteresowany.
Po prostu trochę mi przykro, bo raczej starqlam sie pomagac, zostawić dłużej jak ktoś si nie wyrabiał, no ale jak widać wyjście z #przegyw nie j et mi pisane xDDDD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling}
OP: @Bhilobun xDD nie mam problemu z higiena, jeżeliby taki był to wyleciała bym pierwszego dnia, bo spotykam się z klientami i to z raczej wyższej półki.
Tłumacze to sobie tym, że trafiłam na mocno hermetyczne piętro gdzie siedza ludzie znający się od kilku lat, co utrudnia integrację.
mimo walki dalej jestem społecznym warzywem
No al prawda moz być też taka, że po prostu mam #!$%@? charakter

Ten komentarz został dodany
@AnonimoweMirkoWyznania: > bo raczej starqlam sie pomagac, zostawić dłużej jak ktoś si nie wyrabiał
Może jesteś nadgorliwa i zawyżasz średnią, ludzie mieli swój rytm pracy a ty pokazujesz jak stachanowiec że da się 2x więcej i 3x szybciej - następną rzeczą będzie podłożenie ci świni ...
@AnonimoweMirkoWyznania: dziwna firma, serio. U mnie osoba która rzucała hasło o wyjściu pytała WSZYSTKICH z działu. Ja sama często odmawiałam (chociaż lubiłam tych ludzi, ale po pracy byłam wykończona) to i tak pytano zawsze dla formalności. I tak nakazują zasady dobrego wychowania. Może spróbuj się zintegrować z ludźmi z innego piętra?