To Znalezisko było promowane w ramach usługi Wykop Poleca przed osiągnięciem wymaganego progu wejścia na Stronę Główną. Obecnie to Znalezisko nie jest już objęte promocją.
Wszyscy trójkę na rękę. Ostatnio słyszałem od znajomego co pracuje w państwowym, że nikt nie dostaje podwyżek bo tym na najniższej trzeba podnosić. Tak to będzie, wszyscy będą zarabiać tyle samo pomimo różnic w IQ i motywacji. Cześć giniemy.
Wynagrodzenie minimalne pod koniec 2022 roku zarabiało już około 3 mln pracujących. W 2018 to było 1.5 mln osób. Co oznacza ni mniej ni więcej że społeczeństwo drastycznie szybko biednieje. Katokomuna w całej okazałości. A wszyscy inny, których jeszcze minimalna nie dogoniła płacą więcej w sklepach. Wszyscy na tym tracą, nikt nie zyskuje, prócz państwa, które dzięki temu zgarnia więcej podatków.
@dr3vil: nie zyskuje państwo tylko pociotki na państwowym wikcie, sowicie żrące z koryta i wypłacające sobie premie osrajtki i inni degeneraci, stajemy się państwem bandyckim z oligarchią jak ruscy
@miszczumsc: Czego się nie robi, aby plebs zwabić na wybory. A wiadomo, zey plebs patrzy tylko na to co dostaje na wypłatę a dalej wiedza ekonomiczna to jakieś czary. Kto by się przejmował jakaś inflacją jak będzie 3k PLN na łapę? Co z tego, że wszystko o wiele droższe? Lud pracujący chce mieć 3k na łapę i już!
@HeniekZPodLasu: 3200 na rękę to koszt dla pracodawcy ponad 5000. Tak tylko dla świadomości jakby ktoś myślał o pierwszym pracowniku i to na minimalnej.
@osiemosiemczteryjeden: Wykopki chcą zarabiać tyle co na zachodzie (albo i więcej), ale jednoecześnie nie chcą, żeby trzeba było aż tyle płacić ( ͡°͜ʖ͡°)
Komentarze (206)
najlepsze
Ostatnio słyszałem od znajomego co pracuje w państwowym, że nikt nie dostaje podwyżek bo tym na najniższej trzeba podnosić.
Tak to będzie, wszyscy będą zarabiać tyle samo pomimo różnic w IQ i motywacji. Cześć giniemy.
@dr3vil: 3,8 mln na początku 2022 zarabiało minimalną lub mniej,
źródło: gdy-tylko-polacy-dostaja-podwyzki-zydzi-natychmiast-podnosza-ceny-raczkowski
PobierzA PiS będzie okradał Polaków sadzajac rodzinke w Spolkach Skarbu Panstwa i dajac pensje po 10-30 tys. ...
Patologia PiS
@graf_zero: Przy ryczałcie 20k na rękę to teraz standardowa przeciętna stawka dla seniora. 140pln/h. To jest przeciętna stawka
@Jakovv: nie ma zadnego realnego wzrostu osiolku bo ceny rosna szybciej od plac
a inflacja najbardziej dotyka najbiedniejszych bo oni najwiecej przeznaczaja na podstawowe produkty
źródło: obraz_2023-06-13_141648722
Pobierz