Wpis z mikrobloga

przecież #!$%@? poprawnie ustawione przeciwmgielne nie maja prawa razic.


@Stitch: Problem w tym, że rzadko są dobrze ustawione. Jak debile z dołożonymi ksenonami zakładanymi przez Mietka za flaszkę.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: znowu zle.

jesli w soczewce bedzie jakiekolwiek zarnik np d1s/d2s/d3s to nie będzie razic, a w lampie klasycznej zarnik z koncowka R to również bedzie ok. Wiesz, ze większość lamp jest podwójnie homologowana? :) i jak razi to cóż... balwany maja zle ustawione światła.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: no to Ci tłumacze, ze razi Cie w 90% zle ustawiona lampa. Heh... mnóstwo aut z orgi xenami razi, bo cymbalom się nie chce jechać pod komputer ustawić.. :)
  • Odpowiedz
@Hardporecorn: jesli masz problem ze wzrokiem to nie powinienes kierowac. A co jesli Ci wyjdzie dziecko na droge ktore nie ma ze sobal swiatel ??
Jakos w uk nie ma takiego obowiazku i nikt nikomu nie wiezdza w dupe.
Co lepsze w UK jest przyzwolenie na parkowaniu aut na drogach dwupasmowych ty pewnie bys we wszystkich walil co ?
  • Odpowiedz
@kooliber: Widzisz, na autostradzie nie ma możliwości, że ci ktoś wyjdzie, do tego samochody jeżdżą "trochę" szybciej, niż w mieście, to jedno. Drugie, to tydzień temu robiłem badania wzroku ze względu na wymianę prawa jazdy, lekarz stwierdził, że nie mam problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kooliber: I co to ma do rzeczy, skoro ja pisałem o autostradach i właśnie mnie wołasz? Do tego, co mnie obchodzą prawa w jakimś kraju trzeciego świata? Do tego piszesz o normalnej jeździe w dzień, kiedy deszcz może wystąpić, a ja piszę tylko o jeździe w deszczu, kiedy widoczność jest ograniczona. Ja o jednym, a ty o czymś zupełnie innym.
  • Odpowiedz