Wpis z mikrobloga

@Zdejm_Kapelusz:
Dzisiaj, jak wracałem z pracy widziałem zafirę(tą pierwszą) z ledami wokół całego grilla, jak w lampach, jeszcze takie #!$%@? że świąteczne lampki na choinkę więcej światła dają :|
  • Odpowiedz
@Hardporecorn: bo tak ledy dzialaja, ja mam w aucie fabryczne i jak są włączone to z tyłu nic nie świeci. Dopiero jak włączysz mijania. ALe ja mam czujnik świateł ustawiony tak, żę w zasadzie włącza mi mijania jak juz nawet jest odrobine pochmurno po to aby w deszczu sie włączały
  • Odpowiedz
@Zdejm_Kapelusz: Swoją drogą kierowcy w szczecinie nie zauważyli chyba że ulice są zalane i jazda 60 km/h jest niebezpieczna nie tylko dla pieszych których mają w dupie ale dla nich samych. Latali jak #!$%@?..
  • Odpowiedz
  • 4
@dolOfWK6KN @echelon_ przecież #!$%@? poprawnie ustawione przeciwmgielne nie maja prawa razic. Kazdy kto przywołuje ten argument niech najpierw sprawdzi jak dzialaja przeciwmgielne, a potem #!$%@?.
  • Odpowiedz
@xetrov <: ja takim czasem świecę długimi chwilę przed minięciem się jak jest deszczowo i/lub ciemno ( ͡° ͜ʖ ͡°)>

Przyczynisz sie kiedyś do wypadku albo ktoś Ci oslepi tak samo to zmienisz podejście. Nie spotkałem auta, ktorego wlaczone w nocy halogeny by mnie razily. @dolOfWK6KN O co to całe bóldupienie?
  • Odpowiedz
@xetrov: ja jezdze niskim coupe i nie spotkalem samochodu, ktory by mnie razil na halogenach w normalnych warunkach. Bo w deszczu/ sniegu to nawet odbijajace sie mijania raza.
  • Odpowiedz
@Zdejm_Kapelusz: mamy tu dwa złe podejścia
1. używają tylko ledów (#!$%@? czy seryjnych nieistotne)
2. spadnie deszcz i włącza wszystkie światła jakie ma, w tym przeciwmgłowe z tyłu, które oślepiają i rozpraszają uwagę kierowców jadących ze delikwentem
  • Odpowiedz