Wpis z mikrobloga

@Chmielciu:

1.halo chce pan strone? (powtarzac az ktos zechce strone, baza nowo zalozonych firm, lokalne firmy które znasz a które strony nie posiadają, przekazanie informacji spisanych wczesniej typu dlaczego warto miec strone, co na tym zyskaja)
2.co pan na niej chce miec? (spisanie tego,pobranie grafik, tekstow - ktos to realizuje)
3.podoba sie/co zmienic?
4.profit

@Cebulakx: pamietam jak był ten odcinek southparku z profit, o dziwo był akurat o
  • Odpowiedz
@Strzalka: kurde, gości daje jej alternatywę, a ona zamiast podpytać, albo w sposób miły odmówić to się rzuca jak głupia, ze ma jej nie mówić co ma robić XD skoro laska woli sprzątać domy to spoko, ale ja tak nieambitnych ludzi zwyczajnie nie trawię.
  • Odpowiedz
  • 0
@patrycja007 zaczelam się "rzucać" jak to określiłas, po tym jak gościu zaczął mi zarzucac lenistwo i brak ambicji. Gdybym taka była to bym nie poszła na studia i nie wysylalabyn cv gdzie tylko się da, a gdzie przyjmą 14-15 latke z gimby, bo tam zaczęłam sprzątać biuro? No raczej nie do biura XD
  • Odpowiedz
@Chmielciu: moja koleżanka z pracy rozpoczęła prace w biurze w wieku 21 lat, a znajomosci nie ma, ja tez miałam 22 lata jak zaczęłam karierę zawodową. Także wiek to nie jest wymówka jeśli masz więcej niż 18 lat.
  • Odpowiedz