Wpis z mikrobloga

  • 79
@MyPhilosophy ale sam fakt że to burak, raz mnie zwolnił nawet mi nie mówiąc (powiedzial mi pracownik że mam narazie nie przychodzic) a potem do mnie dzwonił za parę miesięcy czy nie chcę wrócić XD no a że miałam 17 lat to głupia poszłam spowrotem
  • Odpowiedz
@Chmielciu:
1.halo chce pan strone? (powtarzac az ktos zechce strone, baza nowo zalozonych firm, lokalne firmy które znasz a które strony nie posiadają, przekazanie informacji spisanych wczesniej typu dlaczego warto miec strone, co na tym zyskaja)
2.co pan na niej chce miec? (spisanie tego,pobranie grafik, tekstow - ktos to realizuje)
3.podoba sie/co zmienic?
4.profit
  • Odpowiedz
@Chmielciu: to tak jak klienci którzy chcą strone 'wizytówke'
z informatyka ma to tylko tyle wspolnego ze zapisujesz to co chce klient w wordzie/excelu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
70% stron wygląda podobnie bo to takie strony 'niskobudzetowe', skladjace sie z tych samych elementow itp

"czemu Ty do mnie mówisz o informatyce jak ja pojęcia o tym nie mam XD"
zebys za 10 lat żyła z myslą
  • Odpowiedz
  • 222
@Chmielciu tutaj wszyscy muszą być informatykami/programistami i zarabiać koło 10k, inaczej przegralaś życie, nawet jak masz prostą pracę za 2k i jesteś szczęśliwa, a super informatyk siedzi w piwnicy z fobią społeczną i swoimi pieniążkami na koncie, nie wnikaj w tą logikę
  • Odpowiedz